Ирэх долоо хоногт цахилгааны хязгаарлалт хийгдэх газрууд
Засварын ажлыг тухайн тоноглолыг хүчдэлээс бүрэн чөлөөлсний дараа хийдэг нөхцөл байдлыг харгалзан үзэж хэрэглээгээ түр зохицуулан, хүлээцтэй хандахыг хэрэглэгч Та бүхнээс хүсье.

Даваа гариг /06/17/

Баянзүрх


10:00-15:00 цагт 14-р хороо 95/1, 95/2, 95/3, 95/4-р байрууд, Зургаан талт ХХК
11:00-18:30 цагт 17-р хороо Шар хадны 4-39, 50-61, 63, Эрдэнэхайрханы 8, Эмнэлгийн 14-18-р гудамж,  65/А, 65/Б байрууд,  Бархгол, Гоулдсилвер, Рэбоожин, Алтан нарны тусгал ХХК болон эдгээрийн ойр орчмоор

Чингэлтэй

10:00-15:00 цагт 4-р хороо Хүч сервис ХХК, иргэн Алтансүх /ТҮЦ/, Б.Энхсайхан, Энхбаатар, Энхнаран, Өгөөж, Ундецим-Ундецим, Урлах эрдэм, Сод шонхор ХХК-ууд, Барилга корпораци /Барилгачдын талбай/, Худалдаа хөгжлийн банк, ОСНААУГ-ын ХҮТ-7, Эва /цайны газар/, Хүрэлчимэг /Номын дэлгүүр/, Дүрслэх урлагийн музей,  ЗГБНЗ /Барилгын яам/

Хан-Уул

10:00-16:00 цагт 15-р хороо Рапид харш хотхоны 1-7, 23, 29-31, Элит хотхоны 1-7 байрууд, Цэнгэлдэх хүрээлэн болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сонгино-хайрхан

10:00-17:00 цагт 5, 6-р хороо Хангай зах, Ханын материалын эцэс, Ган-Энх трейд ХХК, Мандах сургууль, Хангай захын хойд хэсгээр болон эдгээрийн ойр орчмоор
20, 21, 22, 32-р хороо Хайртхаан амралт, 121-р сургууль, Төмөр зам, Тэжээлийн үйлдвэр, Алтандорнод Монгол, Эйч Ти Эм, Гранд повер, УБ Буян, Агротрак, Түмэн шувуут, Монгол машин ХХК-ууд, Мобиком, иргэн Насанжаргал, Баруунтуруун, Тахилт, Эмээлт, хуучин, шинэ Товчоо, 361, 384-р гармууд, Тавантолгой, Аргүнт, Партизан болон эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх

09:00-17:00 цагт 1-р хороо Цэцэрлэг, Уурхайчны 1-4, 13-23-р гудамжаас хойш болон эдгээрийн ойр орчмоор


Мягмар гариг /06/18/

Баянзүрх

10:00-16:00 цагт 2, 4-р хороо Доржийн 31, Глобын 32, 28/5-р байрууд, иргэн Давааням, Алтантуяа, Баяраа /СӨХ/, Д.Энхтайван, Магнайтрейд ШТС-8, Ди Би Ти Би, Алтанжолоо ХХК-ууд, Нийслэлийн хэсэгчилсэн инженерийн хангамжийн удирдах газар, Глоб интернэйшнл болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-18:30 цагт 17-р хороо Шар хадны 4-39, 50-61, 63, Эрдэнэхайрханы 8, Эмнэлгийн 14-18-р гудамжууд,  65/А, 65/Б байрууд,  Бархгол, Гоулдсилвер, Рэбоожин, Алтан нарны тусгал ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Баянгол

10:00-16:00 цагт 9, 13-р хороо 13-р сургууль, 3-р хороолол 1-11/А, 20, 26-р байрууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сонгино-хайрхан

10:00-17:00 цагт 5, 6-р хороо Хангай зах, түүний хойд хэсгээр, Ханын материалын эцэс, Ган-Энх трейд ХХК, Мандах сургууль болон эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх

13:00-16:00 цагт 6-р хороо Горхи-Тэрэлжийн БЦГ, Шижирээгийн ам, Цагаан бар нүүдэлчин ХХК болон эдгээрийн ойр орчмоор

Төв аймаг

13:00-17:00 цагт Баян-Өнжүүл сум


Лхагва гариг /06/19/

Баянзүрх

11:00-18:30 цагт 17-р хороо Шар хадны 4-39, 50-61, 63, Эрдэнэхайрханы 8, Эмнэлгийн 14-18-р гудамжууд,  65/А, 65/Б байрууд,  Бархгол, Гоулдсилвер, Рэбоожин, Алтан нарны тусгал ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Хан-Уул

10:00-17:00 цагт 10-р хороо Жаргалан эко хотхон, Байгаль өргөө констракшн, Хөх бүрдний эх ХХК, Бат бөх ремикон зуурмагийн үйлдвэр болон эдгээрийн ойр орчмоор

Баянгол

09:30-16:00 цагт 7-р хороо 4-р хороолол 27, 29, 30, 31, 42, 55/1, 55/2, 57/2, 65, 66, 67, 71, 72, 74, 75/А, 75/Б, 84, 85, 87, 89, 96, 101, 102, 103, 104, 105-р байрууд, АОС-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

10:00-17:00 цагт 20-р хороо Мон Хюндай Киа, Бүрд, УБ менежмент, Мон-Таг, Асфальт, Ган гүүр, Иточу корпораци, Баганат өргөө ХХК-ууд, Төмөр замын ажилчдын байр болон эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх

09.00-12.00 цагт 7-р хороо Бадралын 4-12-р гудамжууд
12:00-17:00 цагт 6-р хороо Горхи-Тэрэлжийн БЦГ, Шижирээгийн ам, Цагаан бар нүүдэлчин ХХК болон эдгээрийн ойр орчмоор
13:00-16:00 цагт 3-р хороо Дэнжийн 1-12-р гудамж, Разно импекс ХХК, 3-р хорооны байр, Дөл төв болон эдгээрийн ойр орчмоор


Пүрэв гариг /06/20/

Баянзүрх


11:00-17:30 цагт 8, 17-р хороо Тайгын булаг ХХК, иргэн Мөнхтуяа, Мөнх-Эрдэнэ, Аваасүрэн, Энхсайхан, Баттөгс, Ганбаатар, Энхтайван, Л.Гэрэлмаа, Баттөмөр /цайны газар/, Сэрдамба, Ж.Болдбаатар, Данзан, Хуяг /блок/, Батцэнд, Энхбат, Готовчулуун /гараж/, Болдбаатар, Энхтайван, Ундрахбат, Эрдэнэбилэг, Маналжав /дугуй засвар/, Даваасүрэн, Төмөрхуяг, Түмэндэмбэрэл, Ж.Хүрэлбат, Энхтайван, Баяраа /ХОС/, Ч.Отгонбаяр, Сэргэлэнбат, Бат-Эрдэнэ, Ц.Одхүү, Баянмөнх, Баясгалан, Баасанжав, Жи-Мобайл, Скайтел, Мосол, Охин хүү, Натуца, Бэсрэгтрейд, Эрхэс трейд, Од мөнх, Энх мөнх трейд, Амин уул, Трансбус, Манлай, Мод эд, ХАОЕН, Престиж фүүд трейд интернэшнл ХХК-ууд, Орхон түшээ мөрөн БГБХ, 016-р ЦА-ийн зоорь болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сүхбаатар

10:00-16:00 цагт 6, 7-р хороо 135-р цэцэрлэг, 10, 11-р байрууд, ОСНААУГ-ын ХҮТ-5, Зүүн түгээх төв, СБД-ийн Гэрэлтүүлэг, Богино трейд, Хүннү, Халиун трейд, Дэлгэр тур, Улаанбаатар барилга ХХК-ууд, Эрдэм төгс сургууль, Жимобайл, Хас банкны 8-р салбар болон эдгээрийн ойр орчмоор

Хан-Уул

10:00-16:00 цагт 10-р хороо  МТ Сайншанд ШТС-129, 153, Арамдаун Мүёг ХХК болон эдгээрийн ойр орчмоор

Баянгол

09:30-16:00 цагт 7, 8-р хороо 9-15, 17, 32/Г, 36, 38-р байрууд, 89, 93, 94-р цэцэрлэгүүд болон эдгээрийн ойр орчмоор

10:00-16:00 цагт 13, 14-р хороо 10, 11, 12, 13/А, 18/1, 20-р байрууд, 85-р цэцэрлэг болон эдгээрийн ойр орчмоор

10:00-17:00 цагт 20-р хороо Химийн шингэн, Сор кашмер, Инкон, Алтан булаг ХХК-ууд, ДЦС-4-ийн 1-8-р гудамжууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх

09:00-16:00 цагт 2-р хороо Нарлаг, Наадам гэр хороолол, Локаторын цэргийн анги болон эдгээрийн ойр орчмоор

Багахангай

11:00-17:00 цагт Тоосго, Хотхон, Үнэгтэй, Нисэх

Төв аймаг

08:30-17:00 цагт Баянцогт, Баянхангай, Аргалант, Лүн сумд, Гуна хэсэг, ЭМЖЖМЭТ, Даргиатын ам төмрийн үйлдвэр, ШШГЕГ-ын харьяа 403-р хорих анги, БОАЖЯ-ны Ногоон хэрэм 1, 2 төсөл, Мөнх их мандал ХХК, Тэс петролиум ШТС, иргэн Сэр-Од, Баттогтох /ногооны талбай/, Батсүх /үнээний ферм/ болон эдгээрийн ойр орчмоор


Баасан гариг /06/21/

Баянзүрх

11:00-17:30 цагт 17-р хороо Тайгын булаг ХХК, иргэн Мөнхтуяа, Мөнх-Эрдэнэ, Аваасүрэн, Энхсайхан, Баттөгс, Ганбаатар, Энхтайван, Л.Гэрэлмаа, Баттөмөр /цайны газар/, Сэрдамба, Ж.Болдбаатар, Данзан, Хуяг /блок/, Батцэнд, Энхбат, Готовчулуун /гараж/, Болдбаатар, Энхтайван, Ундрахбат, Эрдэнэбилэг, Маналжав /дугуй засвар/, Даваасүрэн, Төмөрхуяг, Түмэндэмбэрэл, Ж.Хүрэлбат, Энхтайван, Баяраа /ХОС/, Ч.Отгонбаяр, Сэргэлэнбат, Бат-Эрдэнэ, Ц.Одхүү, Баянмөнх, Баясгалан, Баасанжав, Жи-Мобайл, Скайтел, Мосол, Охин хүү, Натуца, Бэсрэгтрейд, Эрхэс трейд, Од мөнх, Энх мөнх трейд, Амин уул, Трансбус, Манлай, Мод эд, ХАОЕН, Престиж фүүд трейд интернэшнл ХХК-ууд, Орхон түшээ мөрөн БГБХ, 016-р ЦА-ийн зоорь болон эдгээрийн ойр орчмоор

Хан-Уул

10:00-16:00 цагт 1-р хороо 19-р хороолол Нарангийн 21, Тагнуулын 25, 120 мянгатын 10-14-р байрууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Баянгол

10:00-17:00 цагт 10, 11-р хороо Цаг уурын станц, Горькийн гудамж, Зүүн Нарангийн задгай, 10-р хорооны задгай, Овоот, Хонхорын гудамжууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх

10.00-11.00 цагт 4-р хороо задгай, 1-р хороо Уурхайчдын гудамж, Өвөршанд, 7-р хорооны арын хэсгээр, Петровис, Содмонгол ШТС-ууд, Пост болон эдгээрийн ойр орчмоор

Төв аймаг

08:30-16:00 цагт Аргалант, Баянхангай, Лүн сумд Даргиатын ам, Төмрийн үйлдвэр

09:30-17:00 цагт Лүн сум Ногооны талбай, Авдрант, Ногоон хэрэм 1, 2, Мөнх их мандал ХХК, Тэс Петролиум ШТС, иргэн Сэр-Од, Батсүх /үнээний ферм/ болон эдгээрийн ойр орчмоор


Бямба гариг /06/22/

Төв аймаг

08:00-17:00 цагт Баянхангай, Лүн сумд Гуна хэсэг, ЭМЖЖМЭТ, Даргиатын ам төмрийн үйлдвэр, ШШГЕГ-ын харьяа 403-р хорих анги, БОАЖЯ-ны Ногоон хэрэм 1, 2 төсөл, Мөнх их мандал ХХК, Тэс петролиум ШТС, иргэн Сэр-Од, Баттогтох /ногооны талбай/, Батсүх /үнээний ферм/ болон эдгээрийн ойр орчмоор


Ням гариг /06/23/

Төв аймаг

08:30-17:00 цагт Аргалант сум Даргиатын ам Төмрийн үйлдвэр орчмоор
 

С.Жангар

Бусдад түгээх
  • gplus

Сэтгэгдэл үлдээх

Уншигчдын бичсэн сэтгэгдэлд olloo.mn хариуцлага хүлээхгүй болно.
ХХЗХ-ны журмын дагуу зvй зохисгүй зарим үг, хэллэгийг хязгаарласан тул ТА сэтгэгдэл бичихдээ хууль зvйн болон ёс суртахууны хэм хэмжээг хүндэтгэнэ үү. Хэм хэмжээг зөрчсөн сэтгэгдэлийг админ устгах эрхтэй. Сэтгэгдэлтэй холбоотой санал гомдолыг 772-01100 утсаар хүлээн авна.

Сэтгэгдэлээ бичихХураах

тэмдэгтэнд багтааж бичнэ үү.