Даваа гариг -/05/27/
Баянзүрх
11:00-17:00 цагт 14-р хороо 14-р хороолол Намьяанжүгийн гудамжны 31, 41-р байрууд, Консулын 18, 19, 20-р гудамжууд, Амилагийн найзууд цэцэрлэг-3, Идэр ДС, Бэрэн констракшн энд Автомэшн, Икс пресс хэвлэх үйлдвэр, Макс импекс, Кэй энд Ти констракшн, Монхан трэйд, Баянхайрхан трэйд, Ёл хангай, Гурван болд, Дээж бүрд ХХК-ууд, Цагаан хуаран дэвшил ЦТП, Цэцгийн дэлгүүр, Шилэн зах болон эдгээрийн ойр орчмоор
Сүхбаатар
11:00-18:00 цагт 9, 10, 11-р хороо 7-р хороолол Хангай хотхоны урд хэсэг, Рашаантын 18-20 Т-29, Алтайн 8-27 Т-130, Чингэлтэйн 14-17 Т-371, Эм Жэй проперти менежмент, Вэлл парк сити Монголиа, Анд интернэшнл, Зөөврийн ус түгээх байр, Иргэн Мөнхболд /модон эдлэл цех/ болон эдгээрийн ойр орчмоор
Чингэлтэй
11:00-18:00 цагт 9, 10-р хороо зүүн Дэнжийн 1, Дэнжийн 34, 37, 57, 59, 60, 69-р гудамж, Давхарбаяр /вакум цонх/, Хувь цагаан од ХХК, Ээжийн буян /хүнсний дэлгүүр/, Халуун ус, Иргэн Очгэрэл, Гансүх, Дашзэвэг, Баасанжав, Батцэцэг, Намид, Балдирган, Батжаргал, Баттулга, Ууганбаяр /АОС/, Цэнгэлбаатар, Бат /худалдаа үйлчилгээ/, Сүрэндорж /авто засвар/, Цагаан байр, ЛХТЭМӨ, Дуут улаан, Монпетекс Хүрд /Дэнжийн мянган ЦТП/-ХХК-ууд, Мон-Аналитик ШТС
Хан-Уул
10.30-18.00 цагт 10-р хороо Монгол Вояаж, Эрхэт сүлд, Сандей, Морин нуур, Ди Си Би, Рэс, Хийт констракшн, АУМ алт, Боржин зам, Бат бөх ремикон, Арамдаүн Мүёг ХХК-ууд, Тахианы ферм, Иргэн Мөнх-Очир, МТ ШТС-129, 153, Жаргалант-Эко хотхон болон эдгээрийн ойр орчмоор
11.00-14.30 цагт 10-р хороо НХХЯ, Газрын тосны газар, ЕТГ, ЦЭЭБ 1, 2 Дьювилла, ТТХГ-ын зуслангууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Баянгол
10:30-17:00 цагт 20-р хороо Москва 47-р байр болон ойр орчмоор
Сонгино-хайрхан
10:30-17:00 цагт 17-р хороо 1-р хороолол 2, 4, 6, 8, 27, 32, 33, 38-р байрууд, 119-р цэцэрлэг болон эдгээрийн ойр орчмоор
11:00-18:00 цагт 20-р хороо Сонсголонгийн 42/А, Б, В, Сонсголонгийн Т-69, Өнчин цагааны урд гудамжууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Налайх
10.00-13.00 цагт 5-р хороо Городокын байрууд
14.00-17.00 цагт 5-р хороо Городокийн Гандан Уул
Төв аймаг
10:00-14:00 цагт Баянчандмань сум 3-р хороо
14:00-18:00 цагт Баянчандмань сум Зам анги, Шунхлай, Петровис ШТС-ууд, Хөрөө рам орчмын гэр хороолол
Мягмар гариг - /05/28/
Баянзүрх
11:00-17:00 цагт 14-р хороо 14-р хороолол Нарны замын 58, 71, 72, 253, Ахмадын хорооллын 1-9-р байрууд, Мавангүй ЗГБХН, Эрэл, Өгөөмөр зах, Монполимент, Кинг палас, Цагаан Алтай ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Сүхбаатар
11:00-15:00 цагт 14-р хороо 35-р сургууль, 51-р цэцэрлэг болон эдгээрийн ойр орчмоор
11:00-18:00 цагт 14-р хороо НӨХГ, Ану сервис ХХК, Хандгайтын 1, 2, 33, 36, 42, Хайлаастын 8, 13, 14, 20, 25, Рашаантын 5-15, Сургуулийн 44, 45-р гудамжууд
Чингэлтэй
11:00-15:00 цагт 7-р хороо Хувьсгалчдын Б 4-9-р гудамжууд, 173-р цэцэрлэг, 0253-р ЦА болон эдгээрийн ойр орчмоор
Хан-Уул
11.00-18.00 цагт 10-р хороо Монгол Вояаж, Эрхэт сүлд, Сандей, Морин нуур, Ди Си Би, Рэс, Хийт констракшн, АУМ алт, Боржин зам, Бат бөх ремикон, Арамдаүн Мүёг ХХК-ууд, Тахианы ферм, Иргэн Мөнх-Очир, МТ ШТС-129, 153, Жаргалант-Эко хотхон, УСУГ-ын худгууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
11.00-20.00 цагт 13, 14-р хороо Амгалан хотхон, Гавж, Доод Өлзийт, Ногоо, Уяачид, Барилга, Бурхант, Дэнж, Өлзийт, УЗ, Шинэ тосгоны гудамжууд
Баянгол
11:00-18:00 цагт 20-р хороо ДЦС-4 ТӨХК-ийн гудамж, Прамид индастри, Эс Ти Эй, Эко бүтээл, Хос бэрс, Даблью Ай Эн Жи Хаус, Гурван билэг, Нэкст электроникс, Стоун крафт, Саяан жигүүр, Цамхагт констракшн, Энто, Өлзий тал ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Сонгино-хайрхан
09:00-19:00 цагт 21-р хороо Партизаны САА Нарийн, Шархад орчмоор
11:00-16:00 цагт 6-р хороо Содон хороолол 101-107, 115-р байрууд болон ойр орчмоор
Налайх
10.00-18.00 цагт 5-р хороо Городокын сургууль, Цэцэрлэг
Багахангай
11.00-17.00 цагт 1-р хороо задгай гэр хороолол
Төв аймаг
10:00-13:00 цагт Батсүмбэр сум Мандалын ар орчмын гэр хороолол14:00-18:00 цагт Батсүмбэр сум Сөгнөгөр-2 амралт орчмоор
Лхагва гариг - /05/29/
Баянзүрх
11:00-17:00 цагт 5-р хороо 5-р хороолол 80, МУИС-ийн 1, 7, 30, 42, 50/1, 50/2-р байрууд, 52, 146-р цэцэрлэг, Плехановын нэрэмжит ОЭЗИС УБ хотын салбар, ФГУП госзагрансобтвенность, Отгонтэнгэр их сургууль, АТС-45, Одон орон геофизик судлалын төв болон эдгээрийн ойр орчмоор
11:00-18:00 цагт 5, 19, 22-р хороо Монел 1-15, 27-52, Алтан өлгий, зүүн Алтан өлгийн 8-12, Цайзын 25-35-р гудамж, Алтан өлгий 22-29, баруун Алтан өлгийн 21-32-р гудамжууд, Цагаан даваа, ШШГЕГ-ын 407-р хорих анги, 310-р ЦА, Мобиком, Бумарвай инвест ХХК, БЗД-ийн авто бааз
Хан-Уул
11.00-16.00 цагт 10-р хороо НХХЯ, Газрын тосны газар, ЕТГ, ЦЭЭБ 1, 2 Дьювилла, ТТХГ-ын зуслангууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
11.00-16.00 цагт 13, 14-р хороо Амгалан хотхон, Гавж, Доод Өлзийт, Ногоо, Уяачид, Барилга, Бурхант, Дэнж, Өлзийт, УЗ, Шинэ тосгоны гудамжууд
11.00-18.00 цагт 4, 10-р хороо Нүхтийн ам, Усны үндэсний төв, Нүхт тур, АОС-ууд, Иргэн Нямдаваа, Ганхуяг, Гантөмөр, Сономпил, Нацагдорж, Чинбат, Жанцан, Дашдорж, Батболд, Дорж, Дэмбэрэл, Ганхуяг, Макс өргөө, Нью прогресс , Женерал экспедишн, Корпрэйт зочид буудал, Нүхт ресорт ХХК-ууд, Бугын ам, Жаргалант сувилал, Хишиг арвин ХХК, болон эдгээрийн ойр орчмоор
Сонгино-хайрхан
09:00-19:00 цагт 21-р хороо Партизан хэсэг САА, Ар Гүнт, Шижир хэсэг, Алтан тариа ХХК, Аудитийн газар болон эдгээрийн ойр орчмоор
10:30-17:00 цагт 12, 13-р хороо Мөнгөн гүүр эмнэлэг, 99, 104, 105-р цэцэрлэгүүд, Ирээдүй цогцолбор, 1-р хороолол 1, 2, 11, Залуус хотхоны 12/А, Б, 13-27-р байр
11:00-18:00 цагт Зүүн Баянцагааны 5, 10-р гудамж, 105-р сургууль, 127-р цэцэрлэг, Есөн болор ХХК, WLL станц болон эдгээрийн ойр орчмоор
Багахангай
11.00-17.00 цагт Багахангай импекс, Хангамжийн задгай
Төв аймаг
10:00-13:00 цагт Батсүмбэр сум Баянгол жимс орчмоор
10.00-17.00 цагт Эрдэнэ сум 1-р баг Аржанчивлан рашаан сувилал
14:00-18:00 цагт Батсүмбэр сум Улсын асрамжийн газар, Скаут, Батсол, Соёл, Баянгол, Миний зуслангууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Пүрэв гариг - /05/30/
Баянзүрх
11:00-17:00 цагт 4, 7-р хороо 15-р хороолол 23, 24, 46/А, 47, 48, 48/Á, Ээрмэлийн 2, 6, 11, 13, 14, 31, 33, 44/1, 50-р байрууд, Билгийн үүдэн бага, дунд сургууль, Ангария трэйд УБ ХХК, 7-р цэцэрлэг, Цэргийн музей, Нийгмийн даатгалын хэлтэс, 0253-р ЦА, Монгол угсаа, Энхүүд ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Сонгино-хайрхан
09:00-19:00 цагт 21-р хороо Партизан хэсгийн гэр хороолол, Бүст нуур дэлгүүр, Худаг орчмоор
11:00-18:00 цагт 8, 9, 10, 11, 28-р хороо Зүүн Баян-Уулын 1, 4, 6, 12, Задгай, Мандалын 1, 5, 7, Баруун Баян-Уулын 1-р гудамжууд, Ус түгээх байр, Төгс очир дагинас ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
11:30-18:00 цагт 6, 7-р хороо 84-р цэцэрлэг, 9-р сургууль, Хилчин хотхоны 9, 14, 15, Ханын материалын 58/А, Б, В, Г, 1, 3, 61-р байрууд, Тоосгоны 19-24-р гудамжууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Төв аймаг
10:00-13:00 цагт Эрдэнэ сум иргэн Даваадалай Батсүмбэр сум Баянгол амралт, гэр хороолол
14:00-18:00 цагт Эрдэнэ сум 1-р баг Ар жанчивлан сувилал Батсүмбэр сум Миний зуслан гэр хороолол
Баасан гариг - /05/31/
Хан-Уул
11:00-16:00 цагт 2-р хороо АПУ, түүний урд хэсгээр, Зайсан Амона, Гастро сервис, Бэрэн констракшн энд автомэйшн, Само институт, Сэлбэ плаза, Эрчим, Эм Жи Ди, Жи Эм Ти, Дөч гол ХХК-ууд, Богд хааны ордон музей, Номун гэрэл төв болон эдгээрийн ойр орчмоор
Сонгино-хайрхан
11:00-17:00 цагт 15, 17-р хороо 22-26, 33, 34-р байрууд
11:00-18:00 цагт 14, 17, 30, 31-р хороо Алтайн 2, 3, 5, 7, Чулуутын 1 Т-31/Б, 1, 2, 6, 7, 8, 12, Хамбын 2, 7, 8, Алтайн 6 Т-2, 7 Т-4 гудамжууд, Таван үндэс, ЖММ ХХК-ууд, Мобиком болон эдгээрийн ойр орчмоор
Налайх
10.00-13.00 цагт 7-р хороо Өвөр шандын 1-7-р гудамж
14.00-17.00 цагт 3-р хороо Замчины гэр хороолол 31-40-р гудамжууд
Эх сурвалж: http://tog.mn/public/newsshow/id/646?fbclid=IwAR2LLL4pc8scqEoiIicelAJ7QWHqhW_WXNjswviq4Z0q1Hk9gcadX8xXuxk