Монголын баг тамирчдын тэмцээний хуваарь /УЛААНБААТАРЫН ЦАГААР/
Бразилийн Рио де Жанейро хотноо Зуны Олимпийн XXXI наадам өнөөдөр эхэлж байна. Бразил улс Монголоос +12 цагийн зөрүүтэй учир ихэнх тэмцээнүүд манай цагаар оройны 22:00 цагийн орчимд эхэлж шөнийн турш үргэлжлэхээр байна.

Олимпийн нээлт наймдугаар сарын 5-ны  Баасан гарагийн 20:00 цагт /Риогийн цагаар/ эхлэх бөгөөд цагийн зөрүү 12 цаг учир бид наймдугаар сарын 6-ны өглөөний 08:00 цагаас Олимпийн нээлт үзэх нь ээ.
 

Монголын баг тамирчдын тэмцээний хуваарь /Улаанбаатарын цагаар/:

 
Он сар Эхлэх цаг/УБ/ Төрөл Нэр Тайлбар
08.06 05:00 /08.07/ Бокс /49кг/ Г.Ган-Эрдэнэ  
  23:00 Бокс /60кг/ Д.Отгондалай  
  20:30 Буудлага Г.Нандинзаяа  
  22:00
 
Жүдо /эр, 60кг/ Ц.Цогтбаатар Медалийн эзэд тодорно
  22:00 Жүдо /эм, 48кг/ М.Уранцэцэг Медалийн эзэд тодорно
08.07 23:00 Бокс /60кг/ Д.Отгондалай  
  05:00/08.08/ Бокс /69кг/ Б.Түвшинбат  
  22:00
 
Жүдо /эр, 66кг/ Д.Төмөрхүлэг Медалийн эзэд тодорно
  22:00 Жүдо /эм, 52кг/ А.Цолмон Медалийн эзэд тодорно
  21:00 Буудлага/10метрийн хийн гар бууны дасгал/ О.Гүндэгмаа, Ц.Мөнхзул  
  07:00/08.08/ Хүндийн өргөлт /эр, 56кг/ Ө.Чагнаадорж  
08.08 23:00 Бокс /49кг/ Г.Ган-эрдэнэ  
  05:00 /08.09/ Бокс /69кг/ Б.Түвшинбат  
  22:00 Жүдо /эр, 73кг/ Г.Одбаяр Медалийн эзэд тодорно
  22:00 Жүдо /эм, 57кг/ Д.Сумьяа Медалийн эзэд тодорно
  21:00 Байт харваа Ж.Гантөгс Ганцаарчилсан харвааны хасагдах шат
08.09 23:00 Бокс /60кг/ Д.Отгондалай  
  22:00 Жүдо /эр, 81кг/ О.Ууганбаатар Медалийн эзэд тодорно
  22:00 Жүдо /эм, 63кг/ Ц.Мөнхзаяа Медалийн эзэд тодорно
  21:00 Буудлага/спорт гар бууны төрөл/ О.Гүндэгмаа, Ц.Мөнхзул Үдээс өмнө урьдчилсан буудлага, үдээс хойш финал
  20:30 Байт харваа Ж.Гантөгс Ганцаарчилсан харваа хасагдах шат үргэлжилнэ
08.10 23:00 Бокс /49кг/ Г.Ган-эрдэнэ  
  23:00 Бокс /56кг/ Э.Цэндбаатар

 
 
  23:00 Бокс /69кг/ Б.Түвшинбат  
  22:00 Жүдо /эр, 90кг/ Л.Отгонбаатар Медалийн эзэд тодорно
  22:00 Жүдо /эм, 70кг/ Ц.Наранжаргал Медалийн эзэд тодорно
    Байт харваа Ж.Гантөгс Ганцаарчилсан харваа хасагдах шат
  03:30 /08.11/ Хүндийн өргөлт /эм, 69кг/ М.Анхцэцэг  
08.11 23:00 Бокс /56кг/ Э.Цэндбаатар  
  23:00 Бокс /64кг/ Б.Чинзориг  
  23:00 Бокс /69кг/ Б.Түвшинбат  
  22:00 Жүдо /эр, -100кг/ Н.Түвшинбаяр Медалийн эзэд тодорно
  22:00 Жүдо /эм, -78кг/ П.Лхамдэгд Медалийн эзэд тодорно
  21:00 Буудлага /Урт бууны төрөл/ Г.Нандинзаяа  
  01:00 /08.12/ Усанд сэлэлт /50метр, эр/ Б.Дөлгөөн Чөлөөт сэлэлтийн урьдчилсан уралдаан
08.12 23:00 Бокс /49кг/ Г.Ган-эрдэнэ  
  22:00 Жүдо /эр, +100кг/ Б.Тэмүүлэн Медалийн эзэд тодорно
    Байт харваа Ж.Гантөгс Шилдэг 16-д шалгарсан тохиолдолд шөвгийн найм, хагас болон шигшээ харваанд өрсөлдөх боломжтой
  01:00 Усанд сэлэлт /50м/ Б.Есүй  
08.13 23:00 Бокс /52кг/ Х.Энх-амар  
  23:00 Бокс /69кг/ Б.Түвшинбат  
08.14 23:00 Бокс /49кг/ Г.Ган-эрдэнэ Шигшээ тоглолт
  23:00 Бокс /56кг/ Э.Цэндбаатар  
  23:00 Бокс /60кг/ Д.Отгондалай Хагас шигшээ
  23:00 Бокс /69кг/ Б.Түвшинбат  
  21:00 Хөнгөн атлетик /марафон, эм/ Л.Отгонбаяр, Б.Мөнхзаяа  
08.15 23:00 Бокс /52кг/ Х.Энх-амар  
  23:00 Бокс /69кг/ Б.Түвшинбат Хагас шигшээ
08.16 23:00 Бокс /60кг/ Д.Отгондалай Шигшээ тоглолт
  23:00 Бокс /56кг/ Э.Цэндбаатар  
  23:00 Бокс /64кг/ Б.Чинзориг  
08.17 02:00 /08.18/ Бокс /69кг/ Б.Түвшинбат Шигшээ тоглолт
  02:00 Бокс /52кг/ Х.Энх-амар  
  22:00 Чөлөөт бөх/58кг, эм/ П.Орхон Медалийн эзэд тодорно
  22:00 Чөлөөт бөх/69кг, эм/ О.Насанбурмаа Медалийн эзэд тодорно
08.18 02:00 /08.19/ Бокс /56кг/ Э.Цэндбаатар Хагас шигшээ
  22:00 Чөлөөт бөх/53кг, эм/ Э.Сумьяа Медалийн эзэд тодорно
  22:00 Чөлөөт бөх/63кг, эм/ С.Батцэцэг Медалийн эзэд тодорно
  21:00 Таеквондо /68 кг/ П.Тэмүүжин Медалийн эзэд тодорно
08.19 02:00 /08.20/ Бокс /64кг/ Б.Чинзориг Хагас шигшээ
  02:00 /08.20/ Бокс /52кг/ Х.Энх-амар Хагас шигшээ
  22:00 Чөлөөт бөх /57кг, эр/ Э.Бэхбаяр Медалийн эзэд тодорно
  22:00 Чөлөөт бөх /74кг, эр/ П.Өнөрбат Медалийн эзэд тодорно
08.20 02:00/08.21/ Бокс /56кг/ Э.Цэндбаатар Шигшээ тоглолт
  22:00 Чөлөөт бөх /80кг, эр/ О.Үйтүмэн Медалийн эзэд тодорно
 
22:00
Чөлөөт бөх /+125кг, эр/ Ж.Чулуунбат Медалийн эзэд тодорно
08.21 02:00/08.22/ Бокс /52кг/ Х.Энх-амар Шигшээ тоглолт
  02:00/08.22/ Бокс /64кг/ Б.Чинзориг
  22:00 Чөлөөт бөх /65кг, эр/ Г.Мандахнаран Медалийн эзэд тодорно
  22:00 Чөлөөт бөх /97кг, эр/ Д.Хүдэрбулга Медалийн эзэд тодорно
  21:00 Хөнгөн атлетик /марафон, эр/ Б.Сэр-Од, Д.Гантулга, Ц.Бямбажав  
 
Бусдад түгээх
  • gplus

Сэтгэгдэл үлдээх

Уншигчдын бичсэн сэтгэгдэлд olloo.mn хариуцлага хүлээхгүй болно.
ХХЗХ-ны журмын дагуу зvй зохисгүй зарим үг, хэллэгийг хязгаарласан тул ТА сэтгэгдэл бичихдээ хууль зvйн болон ёс суртахууны хэм хэмжээг хүндэтгэнэ үү. Хэм хэмжээг зөрчсөн сэтгэгдэлийг админ устгах эрхтэй. Сэтгэгдэлтэй холбоотой санал гомдолыг 772-01100 утсаар хүлээн авна.

Сэтгэгдэлээ бичихХураах

тэмдэгтэнд багтааж бичнэ үү.