УИХ-ын 2016 оны сонгуульд дараах хүмүүс нэр дэвшинэ
  1-р тойрог /Архангай аймаг/
Д/д Овог нэр Нам Эрхэлсэн ажил
1 Ганзоригийн
ТЭМҮҮЛЭН
Монгол Ардын Нам Нийгмийн ардчилал, монголын залуучуудын холбооны ерөнхийлөгч
2 Даваажавын
ГАНХУЯГ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Гомбосүрэнгийн ДҮҮРЭНБИЛЭГ Бүгд Найрамдах
Нам
Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
4 Цэдэвдоржийн
ЦЭДЭНДАМБА
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Ойгон булаг хоршооны захирал
5 Содномцэрэнгийн ЗАЯАДЭЛГЭР Эх орончдын нэгдсэн эвсэл Үнэт цаасны төвлөрсөн хадгаламжийн төв ТӨХК-д  хуулийн ахлах зөвлөх
  2-р тойрог /Архангай аймаг/
1 Ёндонпэрэнлэйн БААТАРБИЛЭГ Монгол Ардын Нам Архангай аймгийн ИТХ-ын төлөөлөгч
2 Нямжавын
БАТБАЯР
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Батаагийн
ГАНЦЭЦЭГ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Нарны буман гэрэл ХХК-ийн
гүйцэтгэх захирал
4 Бэгзсүрэнгийн
МӨНХЗУЛ
Бие даан нэр дэвшигч Барилга, технологийн коллеж
ХХК-ийн захирал
5 Баярсайханы
МЭНДСАЙХАН
Бие даан нэр дэвшигч Симарк ХХК-ийн захирал
  3-р тойрог /Архангай аймаг/
1 Жамъянгийн
МӨНХБАТ
Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
ерөнхий нарийн бичгийн дарга
2 Раднаасүмбэрэлийн ГОНЧИГДОРЖ Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн, дэд дарга
3 Нямбаярын
ТАМИР
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Эрдэнэс Монгол ХХК-ийн
 ТУЗ-ийн нарийн бичгийн дарга 
  4-р тойрог /Баян-Өлгий аймаг/
1 Гомбожайн
СОЛТАН
Монгол Ардын Нам Баян-Өлгий аймгийн
Монгол Ардын Намын хорооны дарга
2 Агипарын
БАКЕЙ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн,
ТББ-ын хорооны дарга
  5-р тойрог /Баян-Өлгий аймаг/
1 Хавдисламын БАДЕЛХАН Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Бага хурлын гишүүн
2 Хабшайн
ЕРЖАН
Ардчилсан Нам Ерөнхий сайдын зөвлөх
3 Насирын
САМАТ
Бүгд Найрамдах
Нам
Тогтвортой амьжиргаа төслийн
Баян-Өлгий аймаг дахь багийн ахлагч
  6-р тойрог /Баян-Өлгий аймаг/
1 Алмаликийн ТЛЕЙХАН Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Дакейн
МУРАТ
Ардчилсан Нам Эрчимбаян өлгий ХК-ийн
гүйцэтгэх захирал
3 Дашнямын
ЧИНЗОРИГ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монгол Ардын Хувьсгалт Намын
Бага чуулганы гишүүн
  7-р тойрог /Баянхонгор аймаг/
1 Гомбожавын ЗАНДАНШАТАР Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Удирдах зөвлөлийн гишүүн
2 Дашдондогийн
ГАНБАТ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн, ХЗБХ-ны дарга
3 Алтангэрэлийн ОДОНЧИМЭГ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
4 Жагваралын ТӨМӨРХУЯГ Бие даан нэр дэвшигч Өмгөөлөгч
  8-р тойрог /Баянхонгор аймаг/
1 Магваны
БИЛЭГТ
Монгол Ардын Нам Ачлал трейд ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал
2 Найдангийн ТҮВШИНБАЯР Ардчилсан Нам Монгол Улсын Жудо бөхийн үндэсний шигшээ багийн тамирчин
3 Маамын
ГАНЗОРИГ
Монголын Ардчилсан Хөдөлгөөний Нам Монголын ардчилсан хөдөлгөөний намын ерөнхий нарийн бичгийн дарга
4 Баярсайханы УУГАНБАЯР Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Ууган энд Анунгоо ХХК-ийн ерөнхий захирал  
  9-р тойрог /Баянхонгор аймаг/
1 Лхагваагийн
ЭЛДЭВ-ОЧИР
Монгол Ардын Нам Баянхонгор аймгийн
Монгол Ардын Намын хорооны дарга
2 Халтмаагийн
БАТТУЛГА
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Алагаагийн
БАТДОРЖ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Бүтэн өнчин хүүхдүүдийн
хөгжил сангийн тэргүүн 
4 Баатарбямбын
БАТ-ЭРДЭНЭ
Бие даан нэр дэвшигч Цаглашгүй хүрд ХХК-ийн захирал
  10-р тойрог /Булган аймаг/
1 Жадамбын
БАТ-ЭРДЭНЭ
Монгол Ардын Нам Булган аймгийн
Монгол Ардын Намын хорооны дарга
2 Отгондаваагийн АМАРТҮВШИН Ардчилсан Нам UFC группын ТУЗ-ийн дарга
3 Батбаярын ШИЖИРБААТАР Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Булган аймгийн
Нэгдсэн эмнэлгийн хүний их эмч 
4 Машлайн
БОЛОРМАА
Эх орончдын нэгдсэн эвсэл Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
  11-р тойрог /Говь-Алтай аймаг/
1 Шатарбалын РАДНААСЭД Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Бага хурлын гишүүн
2 Очирбатын АМГАЛАНБААТАР Ардчилсан Нам Говь-Алтай аймгийн Засаг дарга
3 Нанзадын
БҮРГЭДАА
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Сэрэх тайган ХХК-ийн захирал
4 Гаанжуурын
НЭРГҮЙ
Бие даан нэр дэвшигч Айргийн хад ХХК-ийн захирал
5 Баасангийн
НАМИНЧИМЭД
Бие даан нэр дэвшигч Чөлөөт уран бүтээлч
6 Шоовдорын
ЭРДЭНЭБАТ
Бие даан нэр дэвшигч Аймгийн ИТХ-ын төлөөлөгч
  12-р тойрог /Дорноговь, Говьсүмбэр аймаг/
1 Гомпилдоогийн МӨНХЦЭЦЭГ Монгол Ардын Нам Монголын зохиолчдын эвлэлийн
гүйцэтгэх захирал
2 Гомбын
ГАНБААТАР
Ардчилсан Нам Дорноговь аймгийн ИТХ-ын дарга
6 Гиймаажавын АЛТАНХУЯГ Эрх Чөлөөг
Хэрэгжүүлэгч Нам
Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Намын
Удирдах зөвлөлийн гишүүн
4 Дашдаваагийн БАТДЭЛГЭР Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Өлзий дийпер дэлгэр
 ХХК-ийн дэд захирал
  13-р тойрог /Дорноговь аймаг/
1 Борхүүгийн ДЭЛГЭРСАЙХАН Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Бага хурлын гишүүн
2 Зундуйн
АЛТАНГЭРЭЛ
Ардчилсан Нам Говийн Ноён хутагтын музейн захирал
3 Шоовдорын ТӨМӨРСҮХ Эрх Чөлөөг
Хэрэгжүүлэгч Нам
Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Намын
дарга
4 Баатарын
БАТМӨНХ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Ти энд И девелопмент ХХК-ийн
гүйцэтгэх захирал
  14-р тойрог /Дорнод аймаг/
1 Хаянгаагийн БОЛОРЧУЛУУН Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Мөнхчулууны
ЗОРИГТ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн, Зам тээврийн сайд
3 Жумдааны ЭНХЖАРГАЛ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Дорнод аймгийн Монгол Ардын
Хувьсгалт Намын мянгатын дарга 
  15-р тойрог /Дорнод аймаг/
1 Нямтайширын НОМТОЙБАЯР Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Батболдын
МӨНХЦЭЦЭГ 
Ардчилсан Нам Эрдэнэс Монгол ХХК-ийн зөвлөх
3 Адъяагийн
БОРХҮҮ
Бүгд Найрамдах
Нам
KAN LLC компанийн орчуулагч
4 Шагдаржавын ГАНБОЛД Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Дорнодын зон ТББ-ын тэргүүн 
5 Батаагийн
ГАНБОЛД
Бие даан нэр дэвшигч Монгол-Японы ХАА-н хамтын ажиллагааны нийгэмлэгийн дэд дарга
6 Дашнамжилын
ЦОГТБААТАР
Бие даан нэр дэвшигч Эрдэнэт үйлдвэр ХХК-ийн зөвлөх
  16-р тойрог /Дундговь аймаг/
1 Баатарын АМАРСАНАА Монгол Ардын Нам Н Эй Би пропертийз ХХК-ийн
ерөнхий захирал 
2 Батсүхийн
НАРАНХҮҮ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Цагааны
НАРМАНДАХ
"Тусгаар тогтнол эв нэгдэл" эвсэл Улсын 2 дугаар төв эмнэлэгт
мэс заслын эмч, тасгийн эрхлэгч
4 Осорын
ГАНБАТ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
5 Бямбасүрэнгийн БАЯРМАГНАЙ Бие даан нэр дэвшигч Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
6 Батбаярын
МӨНХБОЛОР
Бие даан нэр дэвшигч Смарт сошиал медиа групп ХХК-ийн ерөнхий захирал
7 Сандагийн
БУДЖАВ
Бие даан нэр дэвшигч Дундговь аймгийн
ИТХ-ын дарга
  17-р тойрог /Завхан аймаг/
1 Бат-Очирын ЭНХБОЛД Монгол Ардын Нам Сонор трейд ХХК-ийн ерөнхий захирал
2 Ядамсүрэнгийн САНЖМЯТАВ Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Зундуйн ЦЭРЭНДУЛАМ "Тусгаар тогтнол эв нэгдэл" эвсэл Бүгд-Очир эмнэлэгт эрхлэгч эмч
4 Догсомжавын
БАЛДАН-ОЧИР
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монголын малчдын
нэгдсэн холбооны тэргүүн 
5 Самдангийн
ЦЭВЭЭНЖАВ
Бие даан нэр дэвшигч  Очирваанийн бүсгүйчүүд
ТББ-ыг үүсгэн байгуулагч
6 Адъяабалжирын
САНЖМЯТАВ
Бие даан нэр дэвшигч Соёмбо академийн
гүйцэтгэх захирал
  18-р тойрог /Завхан аймаг/
1 Шинэнсамбуугийн БАТСАМБУУ Монгол Ардын Нам Цэцэнс Холдинг ХХК-ийн
гүйцэтгэх захирал
2 Загдхүүгийн
НАРАНТУЯА
Ардчилсан Нам Ардчилсан Намын Үндэсний
зөвлөлдөх хорооны гишүүн
3 Шинэнсамбуугийн САЙХАНСАМБУУ "Тусгаар тогтнол эв нэгдэл" эвсэл Тусгаар тогтнол эв нэгдэл намын Удирдах зөвлөлийн гишүүн
4 Бат-Эрдэнийн БАТХУЯГ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Шадар сайдын орон тооны бус зөвлөх
  19-р тойрог /Өвөрхангай аймаг/
1 Янгугийн
СОДБААТАР
Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Намдагийн
БАТЦЭРЭГ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн, БОНХАЖЯ-ны сайд
3 Аюурзанын ОТГОНБААТАР "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
4 Дуламдоржийн ХИШИГДЭЛГЭР ХААН сонголт эвсэл  Хөгжлийн хөтөлбөр намын
 ерөнхий нарийн бичгийн дарга
5 Бэрэнбаралын ЭРДЭНЭБИЛЭГТ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монгол Ардын Хувьсгалт Намын
 нарийн бичгийн дарга
6 Баянжаргалын
ЭНХТӨР
Бие даан нэр дэвшигч Өрнөх Гал ХХК-ын
ерөнхий захирал
  20-р тойрог /Өвөрхангай аймаг/
1 Дуламдоржийн ТОГТОХСҮРЭН Монгол Ардын Нам Өвөрхангай аймгийн Засаг дарга
2 Даваадоржийн
ЖАРГАЛ
Ардчилсан Нам Дэлгэрэх хүнс ХХК-ийн
ерөнхий захирал
3 Жамсрангийн
ДОРЖДАВАГ
Бүгд Найрамдах
Нам
Нью план ХХК-ийн захирал
4 Ёндонсамбуугийн БЯМБАТОГТОХ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Засагт хан дээд сургуулийн
ТЗУ-ын тэнхимийн эрхлэгч
5 Төмөрбаатарын
ХАСБААТАР
Бие даан нэр дэвшигч Өндөр Гэгээн Занабазар сангийн ерөнхийлөгч
6 Доржийн
МИЕЭГОМБО
Бие даан нэр дэвшигч Өмгөөллийн Ёс ХХН-ийн партнер
  21-р тойрог /Өвөрхангай аймаг/
1 Содномын
ЧИНЗОРИГ
Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Бага хурлын гишүүн
2 Сүхбаатарын
ДЭМЧИГ
Ардчилсан Нам УИХ дахь Ардчилсан Намын бүлгийн Ажлын албаны дарга
3 Чагнаадоржийн ЦЭНДЭЭ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Некст стар ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал
4 Мянганбуугийн
НАРАНБААТАР
Бие даан нэр дэвшигч Монголын сэтгүүлчдийн нэгдсэн эвлэлийн тэргүүн дэд ерөнхийлөгч
  22-р тойрог /Өмнөговь аймаг/
1 Намсрайн
АМАРЗАЯА
Монгол Ардын Нам Бонсай ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал
2 Бадамгаравын
БАДРАА
Ардчилсан Нам Өмнөговь аймгийн Засаг дарга
3 Дагдангийн
ЭРДЭНЭ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Өмнөговь аймгийн ИТХ-ын төлөөлөгч 
  23-р тойрог /Өмнөговь аймаг/
1 Лувсангийн
ЭНХБОЛД
Монгол Ардын Нам Ирээдүй инвест ББСБ ХХК-ийн захирал
2 Дашдэмбэрэлийн
БАТ-ЭРДЭНЭ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Бямбаагийн БУДЖАРГАЛ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монгол үндэстний хүсэлд
нэгдэх хөдөлгөөний тэргүүн
  24-р тойрог /Сүхбаатар аймаг/
1 Чүлтэмийн
УЛААН
Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Жамбын
БАТСУУРЬ
Ардчилсан Нам Сүхбаатар аймгийн Засаг дарга
3 Пүрэвсүрэнгийн НАМХАЙНОРОВ Бүгд Найрамдах
Нам
Зорчигч тээврийн нэгтгэлийн
1 дүгээр баазад  жолооч
4 Жамбын
ЭНХБААТАР
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
  25-р тойрог /Сэлэнгэ аймаг/
1 Наваан-Юндэнгийн ОЮУНДАРЬ Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Бага хурлын гишүүн
2 Сангажавын
БАЯРЦОГТ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн,
Засгийн газрын ХЭГ-ын дарга
3 Төмөрбаатарын
БАТ-ЭРДЭНЭ
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
4 Дамдинжавын
БАТСАЙХАН
Иргэний Зориг Ногоон Нам Сэлэнгэ аймаг дахь Гааль татварын газрын Алтанбулаг салбарын аж ахуйн менежер
5 Лувсангийн
ГАНБОЛД
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Сайхан төгөл ХХК-ийн захирал 
6 Цэнддоржийн ЭРДЭНЭБАТ Бие даан нэр дэвшигч Метатек ХХК-ийн захирал
7 Жамбалдоржийн
БАТБИЛЭГ
Бие даан нэр дэвшигч Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
  26-р тойрог /Сэлэнгэ аймаг/
1 Жаргалтулгын ЭРДЭНЭБАТ Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Гаваасүрэнгийн ЭРДЭНЭТУНГАЛАГ Ардчилсан Нам Чөлөөт уран бүтээлч
3 Дамбадондогийн БААТАРЖАВ "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Үндэсний шигшээ багийн тамирчин
4 Шагдаррагчаагийн ЭРДЭНЭБАТ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Барилга ХК-ийн дэд ерөнхийлөгч
  27-р тойрог /Сэлэнгэ аймаг/
1 Содын
БҮРЭНБАТ
Монгол Ардын Нам Сэлэнгэ аймгийн Засаг дарга
2 Дондогдоржийн ЭРДЭНЭБАТ Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн, Аж үйлдвэрийн сайд
3 Амжаагийн
ЭНХБОЛД
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
  28-р тойрог /Төв аймаг/
1 Миеэгомбын ЭНХБОЛД Монгол Ардын Нам УИХ-ын дэд дарга
2 Бямбасүрэнгийн ЭНХБАЙГАЛЬ Ардчилсан Нам Анализ группын ерөнхий захирал
3 Цэрэндоржийн
БАТТӨР
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Тусгаар тогтнол эв нэгдлийн намын
Бага хурлын гишүүн
4 Цэен-Ойдовын ОЮУНСАЙХАН Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Мөнхийн судар ХХК-ийн зөвлөх
  29-р тойрог /Төв аймаг/
1 Агваансамдангийн СҮХБАТ Монгол Ардын Нам Алтан хүнс групп ХХК-ийн
ерөнхий захирал
2 Тэрбишийн
ЭНХСАЙХАН
Ардчилсан Нам Фүжи холдинг ББСБ ХХК-ийн
 гүйцэтгэх захирал
3 Батсүхийн
БАТСАЙХАН
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
  30-р тойрог /Төв аймаг/
1 Нямаагийн
ЭНХБОЛД
Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Дуламсүрэнгийн ДОРЖПҮРЭВ Ардчилсан Нам СЭЗДС, Төгсөгчдийн нийгэмлэгийн ерөнхийлөгч
3 Оргойн
БУЯННЭМЭХ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монфарм ХХК-ийн
гүйцэтгэх захирал
  31-р тойрог /Увс аймаг/
1 Баттогтохын ЧОЙЖИЛСҮРЭН Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Одонгийн
ЦОГТГЭРЭЛ
Ардчилсан Нам Увс аймгийн Ардчилсан Намын дарга
3 Ядамбаатарын ЦЭРЭНХАНД "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Монголын гол, нууруудын нэгдсэн хөдөлгөөний Удирдах зөвлөлийн гишүүн
4 Рагчаагийн
БАТСУУРЬ
Иргэний Хөдөлгөөний Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
  32-р тойрог /Увс аймаг/
1 Намсрайн
ЦЭРЭНБАТ
Монгол Ардын Нам Юу Эф Си Трейд ХХК-ийн захирал
2 Норовын
АЛТАНХУЯГ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
  33-р тойрог /Увс аймаг/
1 Чимэдийн ХҮРЭЛБААТАР Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Сайнбуянгийн
ОТГОНБАЯР
Ардчилсан Нам Эрчим хүчний зохицуулах хорооны дарга
3 Нямаагийн
УЛАМБАЯР
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монгол Ардын Хувьсгалт Намын
хуулийн зөвлөх 
  34-р тойрог /Ховд аймаг/
1 Балжиннямын ОЧБАДРАХ Монгол Ардын Нам Монголын эрмэлзэл ТББ-ын тэргүүн
2 Бөхчулууны
ПҮРЭВДОРЖ
Ардчилсан Нам Ховддоо сайхан амьдарцгаая
ТББ-ын тэргүүн
3 Пүрэвийн БААТАРСҮРЭН "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Эс-Би-Эл ХХК-ийн захирал
4 Сэсээрийн
ГАН-ЭРДЭНЭ
Иргэний Хөдөлгөөний Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
5 Баадайн ДОВДОНБАЛЖИР Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монголын ХАБЭА-н мэргэшсэн
ажилтны үндэсний нийгэмлэг
НҮТББ-ын ерөнхийлөгч
6 Пүрэвдоржийн
ХАНГАЛ
Бие даан нэр дэвшигч Ханхур холдинг ХХК-ийн
ТУЗ-ийн дарга
  35-р тойрог /Ховд аймаг/
1 Сандагийн БЯМБАЦОГТ Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Догсомын
БАТЦОГТ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Дүгэрсүрэнгийн
БАТЧОЙЖ
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Монголын эрдэмтдийн үндэсний зөвлөлийн гишүүн
4 Бөхчулууны
БОЛДОО
Иргэний Хөдөлгөөний Нам Цахилгаан дамжуулах үндэсний сүлжээ ТӨХК-д мэргэжилтэн
5 Халтайн
БАТБОЛД
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Ховд аймгийн Монгол Ардын
Хувьсгалт Намын мянгатын дарга
  36-р тойрог /Ховд аймаг/
1 Отгоогийн
БАТНАСАН
Монгол Ардын Нам Кондитер-Улаанбаатар ХХК-ийн
ерөнхий захирал
2 Ширнэнбаньдын АДЬШАА Ардчилсан Нам Ховд аймгийн Засаг даргын орон тооны бус ахлах зөвлөх
3 Сайннохойн ЦЭРЭНЧИМЭД "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Монголын эрдэмтдийн үндэсний зөвлөлийн тэргүүн
4 Ширэндэвийн
БУЛГАН
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
BxB med эмнэлгийн эмч
  37-р тойрог /Хөвсгөл аймаг/
1 Лхагвын МӨНХБААТАР Монгол Ардын Нам Хөвсгөл хөгжил сангийн тэргүүн
2 Пунцагийн
ЦАГААН
Ардчилсан Нам Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн
 ТГ-ын дарга
3 Сэрээтэрийн ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ Монголын Социал Демократ Нам ТТЕЗ ХХК-ийн захирал
4 Ганбаатарын УРАНЧИМЭГ Иргэний Хөдөлгөөний Нам 31 дүгээр сургуулийн
математикийн багш
5 Чулуунцэрэнгийн ЧИНЧУЛУУН Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Чинбулган Оргил ХХК-ийн ерөнхий эмч 
6 Жавзангийн НАМНАНСҮРЭН Ард Түмнээ Хайрлая Нам Хөвсгөл аймгийн ИТХ-ын төлөөлөгч
  38-р тойрог /Хөвсгөл аймаг/
1 Цэрэнпилийн ДАВААСҮРЭН Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Цэдэвдамбын ОЮУНГЭРЭЛ Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Ламжавын ДОРЖПАЛАМ "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Тун Жаргалант Транс ХХК-ийн менежер
4 Баатарын
САНЧИР
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Шинэ Хөвсгөл сангийн тэргүүн
  39-р тойрог /Хөвсгөл аймаг/
1 Лувсанцэрэнгийн
ЭНХ-АМГАЛАН
Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Бадарчийн
ЭРДЭНЭБАТ
Ардчилсан Нам Эрэл ХХК-ийн ТУЗ-ийн дарга
3 Пүрэвсүрэнгийн ЗОЛЗАЯА Иргэний Хөдөлгөөний Нам Хөвсгөл аймгийн Иргэний Хөдөлгөөний Намын хорооны дарга
4 Чимиддоржийн
ЧИМИДСҮРЭН
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Шадар сайдын зөвлөх
  40-р тойрог /Хэнтий аймаг/
1 Бадмаанямбуугийн БАТ-ЭРДЭНЭ Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Мөнгөнцэцэгийн ХҮДЭРБААТАР Ардчилсан Нам Ерөнхий сайдын зөвлөх
3 Ганбаатарын БАТБОЛД Иргэний Зориг Ногоон Нам Хэнтий аймгийн Залуучуудын холбооны Хяналтын зөвлөлийн дарга
  41-р тойрог /Хэнтий аймаг/
1 Лувсаннамсрайн ОЮУН-ЭРДЭНЭ Монгол Ардын Нам Азийн хүлэг улс бодлогын
судалгааны хүрээлэнгийн тэргүүн
2 Батхүүгийн ГАРАМГАЙБААТАР Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн, УИХ дахь
Ардчилсан Намын бүлгийн дарга
3 Бямбасүрэнгийн ХҮДЭРЯН "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Хэт ХХК-ийн дэд захирал
4 Дамбын
ОДГЭРЭЛ
Монголын Уламжлалын Нэгдсэн Нам Эцэг онгод ХХК-ийн захирал
5 Пүрэвчулууны АРИУНЖОЛОО Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Сантхаан Интернэйшнл
ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал 
  42-р тойрог /Хэнтий аймаг/
1 Дорждугарын ГАНТУЛГА Монгол Ардын Нам Нийгмийн Ардчилал Монголын
Оюутны Холбооны ерөнхийлөгч
2 Жагдагийн ОЮУНБААТАР Ардчилсан Нам Хэнтий аймгийн Засаг дарга
3 Батжаргалын
ОДХҮҮ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Эрлэг Шонхор ХХК-ийн захирал
  43-р тойрог /Дархан-Уул аймаг/
1 Баагаагийн БАТТӨМӨР Монгол Ардын Нам УИХ дахь
Монгол Ардын Намын бүлгийн зөвлөх
2 Мишигийн
СОНОМПИЛ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн,
 АБГББ-ын хорооны дарга
3 Хашбаатарын ЦАГААНБААТАР "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн спортын орон тооны бус зөвлөх
4 Лхагваагийн МӨНХСАЙХАН Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Тосонцэнгэл чацаргана
ХХК-ийн захирал
5 Сайнхүүгийн ГАНБААТАР Эх орончдын нэгдсэн эвсэл УИХ-ын гишүүн
6 Нямгаагийн НАРАНЦОГТ Ард Түмнээ Хайрлая Нам Монвуд ХХК-ийн ерөнхий захирал
  44-р тойрог /Дархан-Уул аймаг/
1 Болдын
ЖАВХЛАН
Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Бага хурлын гишүүн
2 Намсрайн
МӨНХДАШ
Ардчилсан Нам Бурхан халдун группын ерөнхий захирал
3 Цогийн
ИВЭЭЛТ
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
УИХ-ын дэд даргын бие төлөөлөгч, туслах
4 Болдын
ЖАВХЛАН
Монголын Уламжлалын Нэгдсэн Нам Монфрут Гранд ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал
5 Пүрэвдашийн МӨНХТОГТ Бүгд Найрамдах Нам Инфрасистемс ХХК-ийн захирал
6 Тогтохын
АМГАЛАН
Иргэний Хөдөлгөөний Нам БЛЕСС ХХК-ийн захирал
7 Жамъянхорлоогийн СҮХБААТАР Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монгол Ардын Хувьсгалт Намын
ерөнхий нарийн бичгийн дарга
8 Михлайн
ИДЭРПҮРЭВ
Ард Түмнээ Хайрлая Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
  45-р тойрог /Дархан-Уул аймаг/
1 Дамдины ХАЯНХЯРВАА Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Раднаагийн
БУРМАА
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн,
Хүнс, хөдөө аж ахуйн сайд
3 Дашнямын
АРААЖАВ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
АСОН ХХК-ийн зөвлөх 
4 Лүндэгийн
НАРАНБААТАР
Бие даан нэр дэвшигч Гложекс ХХК-ийн
ерөнхий захирал
  46-р тойрог /Орхон аймаг/
1 Отгонбилэгийн СОДБИЛЭГ Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Дашзэвэгийн АЛТАНХУЯГ Ардчилсан Нам Зэс эрдэнийн хувь ХК-ийн
ТУЗ-ийн дарга
3 Энхбаатарын ХИШИГБАЯР Бүгд Найрамдах Нам Эхлэх цэг АИС ТББ-ын ерөнхийлөгч
4 Даваадоржийн ОЮУНБАТ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Орхон аймаг дахь Монгол Ардын
Хувьсгалт Намын мянгатын дарга 
5 Галавсамбуугийн БАТЦЭЦЭГ Ард Түмнээ Хайрлая Нам Тэнгэрлэг Ханхөхий ХХК-ийн захирал
6 Чангаагийн
БЯМБАА
Бие даан нэр дэвшигч Ворлд ойл Монгол ХХК-ийн захирал
  47-р тойрог /Орхон аймаг/
1 Дашдоржийн АТАРМАА Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Бага хурлын гишүүн
2 Дүрзээгийн
ОДХҮҮ
Ардчилсан Нам ЭГУЦС төслийн нэгжийн захирал
3 Цэрэндамбын САРАНТУЯА "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Орхон аймгийн АОЖТББ-ын
 гүйцэтгэх захирал
4 Цогт-Очирын ЖАРГАЛСАЙХАН Бүгд Найрамдах Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
5 Шагдарсүрэнгийн ТӨГСБАЯР Монголын Социал Демократ Нам Альфа энержи ХХК-ийн зөвлөх
6 Хадбаатарын ЗОЛЖАРГАЛ Иргэний Хөдөлгөөний Нам Промимпорт ХХК-ийн захирал 
7 Октябрийн
БААСАНХҮҮ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
УИХ-ын гишүүн
8 Батдоржийн ЦЭЦЭГМАА Ард Түмнээ Хайрлая Нам Ард Түмнээ Хайрлая Намын менежер
9 Ухаагийн
АМАРЗАЯА
Бие даан нэр дэвшигч Технологийн сургуулийн багш
  48-р тойрог /Орхон аймаг/
1 Дорждамбын
ДАМБА-ОЧИР
Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Бага хурлын гишүүн
2 Банкийн
МЯГМАРСҮРЭН
Ардчилсан Нам Орхон аймгийн ИТХ-ын дарга
3 Жамсрангийн ЛХАГВАДОРЖ "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Ард капитал ХХК-ийн санхүүгийн шинжээч
4 Базарсадын ЖАРГАЛСАЙХАН Бүгд Найрамдах Нам Буян ХХК-ийн зөвлөх
5 Лхагвадоржийн АРИУНАА Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Удирдлагын академийн
тэнхимийн эрхлэгч
6 Ламжавын
АЗЗАЯА
Ард Түмнээ Хайрлая Нам Чингэс хаан трейвэл ХХК-ийн захирал
  49-р тойрог /Баянзүрх дүүрэг/
1 Дуламсүрэнгийн ОЮУНХОРОЛ Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Дашзэвэгийн
ЗОРИГТ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн, Эрчим хүчний сайд
3 Олзодын
БУМ-ЯЛАГЧ
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Монголын Ногоон Намын дарга
4 Ойдовын
АЛТАНЗУЛ
Монголын Уламжлалын Нэгдсэн Нам Далайн хөх морь ХХК-ийн захирал
5 Лувсандоржийн БАТБАЯР Бүгд Найрамдах Нам Монгол даатгал ХХК-ийн
ТУЗ-ийн Ажлын албаны ахлах эксперт
6 Ринчингийн НАРАНГЭРЭЛ Монголын Социал Демократ Нам Иргэний боловсрол төвийн
гүйцэтгэх захирал
7 Сандуйн
ЖАРГАЛ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монхэнтий ХХК-ийн захирал
8 Цэднээгийн
ДУЛМАА
Монгол Консерватив Нам Баянзүрх дүүргийн ҮЭХ-ийн дарга
9 Гэлэгийн
БААСАН
Бие даан нэр дэвшигч Монголын ахмадын чөлөөт холбооны тэргүүн
10 Оюунсайханы АЛТАНГЭРЭЛ Бие даан нэр дэвшигч Эв монгол үндэсний хөдөлгөөн
ТББ-ын тэргүүн
11 Баттулгын
БАТБААТАР
Бие даан нэр дэвшигч Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
12 Адъяагийн
ЭРДЭНЭБИЛЭГ
Бие даан нэр дэвшигч Төрд гацаагдсан эрх ашгийг хамгаалах холбооны тэргүүн
  50-р тойрог /Баянзүрх дүүрэг/
1 Жадамбын ЭНХБАЯР Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Баярбаатарын
БОЛОР
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн, Сангийн сайд
3 Үржингийн ХҮРЭЛБААТАР "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Монголын зохиолч, хөгжмийн зохиолч, нийтлэлчдийн нийгэмлэгийн гүйцэтгэх захирал
4 Сугаррагчаагийн ТӨМӨРБААТАР Бүгд Найрамдах Нам УЭТ ХХК-ийн захирал
5 Даваанямын ОДОНЧИМЭГ Монголын Социал Демократ Нам Энхийг цацруулагч эмнэлгийн захирал
6 Чулууны ӨЛЗИЙСАЙХАН Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
МУИС-ийн багш, дэд профессор 
7 Даваасамбуугийн
АЛТАНГЭРЭЛ
Монгол Консерватив Нам Монгол Консерватив Намын
тэргүүн дэд дарга
  51-р тойрог /Баянзүрх дүүрэг/
1 Батсүхийн САРАНЧИМЭГ Монгол Ардын Нам Нийслэлийн Нийгмийн ардчилал, Монголын эмэгтэйчүүдийн холбооны тэргүүн
2 Ринзааны
БУЛГАМАА
Ардчилсан Нам Монголын Залуучуудын холбооны Хууль зүйн байнгын хорооны дарга
3 Маамын
МӨНХЦЭЦЭГ
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Хатан тулга ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал
4 Батдэлгэрийн БАТБОЛД Монголын Уламжлалын Нэгдсэн Нам Монголын Уламжлалын Нэгдсэн Намын дарга
5 Амарбаясгалангийн БЯМБАЖАВ ХААН сонголт эвсэл  Цанлиг Фэнчин ХХК-ийн захирал
6 Цэндийн
ГАНХУЯГ
Бүгд Найрамдах Нам Бүгд Найрамдах Намын
ерөнхий нарийн бичгийн дарга
7 Ганзоригийн
ХАЛИУНАА
Монголын Социал Демократ Нам Монголын Үндэсний Их Сургуулийн
АУС-ийн Хөтөлбөрийн багийн ахлагч
8 Данжингийн ОЮУНТУЯА Иргэний Хөдөлгөөний Нам Иргэний Хөдөлгөөний Намын Баянзүрх дүүргийн 4 дүгээр үүрийн дарга
9 Цэрэндашийн
ЦОЛМОН
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
УИХ-ын гишүүн
10 Ганчилын
ГАНБАТ
"Эх орончдын нэгдсэн эвсэл" Эх Орончдын Нэгдсэн Намын дарга
11 Чойжинсүрэнгийн
БААСАНДАШ
Монгол Консерватив Нам Элит хөшиг ХХК-ийн захирал
12 Ламжавын
ГҮНДАЛАЙ
Ард Түмнээ Хайрлая Нам  Ард Түмнээ Хайрлая Намын дарга
13 Цэрэнхүүгийн БАТТУЯА Бие даан нэр дэвшигч Зөвт ёс ТББ-ын тэргүүн
14 Авирмэдийн ЭРДЭНЭБАЯР Бие даан нэр дэвшигч Үндэсний үйлдвэрлэгч 888 холбооны Удирдах зөвлөлийн гишүүн
  52-р тойрог /Баянзүрх дүүрэг/
1 Батжаргалын БАТЗОРИГ Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Бага хурлын гишүүн
2 Чимэдийн САЙХАНБИЛЭГ Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн, Ерөнхий сайд
3 Маамын
МӨНХЗАЯА
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Мөнх огторгуй ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал
4 Магсарын
БАТСАЙХАН
Монголын Уламжлалын Нэгдсэн Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
5 Ванчиндоржийн НАМХАЙНЯМБУУ Бүгд Найрамдах Нам Хууль зүйн яамны Санхүү, хөрөнгө оруулалтын газрын аж ахуйн эрхлэгч
6 Чүлтэмийн ЭНХТӨВШИН Монголын Социал Демократ Нам Мон-Атом ТӨК-ийн мэргэжилтэн
7 Атарбаярын СҮХБАТБААТАР Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Намын
Удирдах зөвлөлийн гишүүн
8 Баянжаргалын БАТЗОРИГ Иргэний Хөдөлгөөний Нам New avangard ХХК захирал 
9 Лувсандоржийн ЧУЛУУНБААТАР Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Цайз ХХК-ийн ерөнхий захирал 
10 Нэргүйн
ЭНХЭЭ
Монгол Консерватив Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
11 Цэрэнгийн
МОНГОЛ
Бие даан нэр дэвшигч Өмгөөллийн Монголын хуулийн корпораци ХХН-ийн үүсгэн байгуулагч
  53-р тойрог /Баянзүрх дүүрэг/
1 Батмөнхийн ТӨМӨРЧУЛУУН Монгол Ардын Нам Нийслэлийн ИТХ-ын төлөөлөгч
2 Жалбасүрэнгийн БАТЗАНДАН Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн, Өргөдлийн байнгын хорооны дарга
3 Маналжавын ШАГДАРСҮРЭН "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Шагдарсүрэн эмнэлэгийн захирал
4 Батсүхийн
АРГО
Монголын Уламжлалын Нэгдсэн Нам Гадаад хэл судлалын хүрээлэнгийн захирал
5 Рэнцэнлүндэгийн ТӨМӨРБААТАР Бүгд Найрамдах Нам Ногоон хэрэм үндэсний хөгжлийн төв
ТББ-ын гүйцэтгэх захирал
6 Дашдондогийн ГАНЗОРИГ Монголын Социал Демократ Нам Мөнх-Жим аян ХХК-ийн дэд захирал
7 Ренчиндоржийн ЭНХТУЯА Иргэний Хөдөлгөөний Нам JICE Японы олон улсын хамтын ажиллагааны төвд гэрээт орчуулагч
8 Доржпаламын ЭРДЭНЭЦОГТ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Хатан Туул голоо хамгаалах үндэсниий
 хөдөлгөөн ТББ-ын тэргүүн 
9 Лүүрэвийн
ӨНӨРЧИМЭГ
Бие даан нэр дэвшигч Дэлхийн зургийн спорт холбооны ерөнхийлөгч
10 Долгорсүрэнгийн
БАТБАЯР
Бие даан нэр дэвшигч Мөнх орших капитал
ББСБ-ын захирал
11 Өвгөнхүүгийн
ЭРДЭНЭБОЛД
Бие даан нэр дэвшигч Вип Кар Ваш ХХК-ийн
ерөнхий захирал
12 Жанагийн
ГАНБААТАР
Бие даан нэр дэвшигч Гамшгийн эсрэг үндэсний төвийн ерөнхий зохицуулагч
  54-р тойрог /Баянзүрх дүүрэг/
1 Пүрэв-Очирын АНУЖИН Монгол Ардын Нам Эй Пи Эй Би ХХК-ийн захирал
2 Дашжамцын
АРВИН
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Бадрахын
ЧУЛУУНБАТ
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Хууль Сахиулахын Их Сургуульд докторант
4 Лувсан-Очирын ЖАРГАЛСАЙХАН Монголын Уламжлалын Нэгдсэн Нам Монголын Уламжлалын Нэгдсэн Намын Тамгын газрын дарга
5 Бямбажавын
ОДСҮРЭН
Бүгд Найрамдах Нам Оршихуй, эс оршихуй сонины эрхлэгч
6 Дэнсээхүүгийн ТӨМӨРБААТАР Монголын Социал Демократ Нам Их соёмбо ХХК-ийн захирал
7 Гомбодоржийн ИЧИНХОРЛОО Иргэний Хөдөлгөөний Нам Глобал финанс лимитид
ХХК-ийн захирал
8 Лхүмбэнгийн ЭРДЭНЭТУУЛ Монголын Ардчилсан Хөдөлгөөний Нам Улс төр стратеги судлалын төв
ТББ-ын захирал
9 Цэгмидийн
ТӨМӨРБААТАР
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Чөлөөт уран бүтээлч
10 Болдын
ГАНТУЛГА
Ард Түмнээ Хайрлая Нам Монголын байгаль орчны мэргэжилтнүүдийн холбоо ТББ-ын тэргүүн
11 Сүрэнхүүгийн
БОРГИЛ
Бие даан нэр дэвшигч Хөдөлмөрийн Үндэсний Намын дарга
12 Самандын
ЖАВХЛАН
Бие даан нэр дэвшигч Чөлөөт уран бүтээлч
13 Мэндбаярын
БАЯРБАТ
Бие даан нэр дэвшигч Монголын шууд худалдааны нийгэмлэгийн ерөнхийлөгч
  55-р тойрог /Хан-Уул дүүрэг/
1 Даваажанцангийн САРАНГЭРЭЛ Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Жамбалсүрэнгийн ГАНХУЯГ Ардчилсан Нам Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга
3 Довдонгийн
 ЭНХБОЛД
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Чөлөөт уран бүтээлч, хөгжимчин
4 Тогмидын СҮНЖИДМАА Иргэний Зориг Ногоон Нам Эрдмийн титэм ТББ-ын тэргүүн
5 Пүрэвжавын СҮРЭНЖАВ Бүгд Найрамдах Нам Бэстнэт ХХК-ийн ерөнхий захирал
6 Шаравжамцын
БОЛД
Монголын Социал Демократ Нам Буурал цэц ХХК-ийн захирал
7 Намжилжавын БАДАМХАНД Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
8 Цэрэндашийн ОЮУНБААТАР Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
УИХ-ын гишүүн
9 Төмөрдөшийн
БАЯРХҮҮ
"Эх орончдын нэгдсэн эвсэл" Монсоник ХХК-ийн  захирал,
Монгол ухаан эрдмийн хүрээлэнгийн тэргүүн 
10 Төмөрийн
МӨНХ-ОРГИЛ
Ард Түмнээ Хайрлая Нам ТМОБ ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал
11 Жазагийн ЛХАГВАСҮРЭН Бие даан нэр дэвшигч Ёкозунанэт ХХК-ийн
гүйцэтгэх захирал
12 Тунгаагийн
ТҮМЭНДЭМБЭРЭЛ
Бие даан нэр дэвшигч Өмгөөллийн Эй Ди Ар
ХХН-ийн эрх зүйч
  56-р тойрог /Хан-Уул дүүрэг/
1 Цэндийн
НЯМДОРЖ
Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Гочоосүрэнгийн БАЙГАЛМАА Ардчилсан Нам УИХ-ын даргын зөвлөх
3 Хосбаярын АМАРСАЙХАН "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Амиран Фонде ХХК-ийн захирал
4 Бямбаагийн
ХОСБАЯР
Бүгд Найрамдах Нам Алтанбулаг чөлөөт бүсийн
Захирагчийн ажлын албаны даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч асан
5 Жүрмэдийн
ЗАНАА
Иргэний Хөдөлгөөний Нам Иргэдийн алъянс ТББ захирал
6 Бадарчийн
ХЭРЛЭН
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Удирдлагын академийн багш,
дэд профессор
7 Бадарчийн
ОДСҮРЭН
Бие даан нэр дэвшигч Метро Девелопмент групп
ХХК-ийн ТУЗ-ийн дарга
8 Рэгзэнгийн
ШИНЭГЭРЭЛ
Бие даан нэр дэвшигч Туушин зочид буудал ХХК-ийн Хүний нөөцийн газрын дарга
  57-р тойрог /Хан-Уул дүүрэг/
1 Санжаадоржийн ОЮУНБИЛЭГ Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Удирдах зөвлөлийн гишүүн
2 Лувсанвандангийн
БОЛД
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Цэдэвийн ӨЛЗИЙТОГТОХ "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Монголын мал эмнэлэгийн холбооны ерөнхийлөгч
4 Чимэдцэрэнгийн ДАРИЙМАА Монголын Уламжлалын Нэгдсэн Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
5 Нанзадын ЧУЛУУБААТАР ХААН сонголт эвсэл  Банк Санхүү Менежмент ДС
ХХК-ийн захирал, MNCS ХХК-ийн зөвлөх
6 Даваасүрэнгийн ТҮМЭНЖАРГАЛ Бүгд Найрамдах Нам МУИС-ийн Биологийн тэнхимийн багш
7 Гомбосүрэнгийн УРАНЦООЖ Иргэний Хөдөлгөөний Нам Хүний эрх хөгжил төвийн тэргүүн
8 Цэрэнхүүгийн ЛХАГВАСҮРЭН Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Анагаахын шинжлэх ухааны үндэсний
их сургуулийн зөвлөх профессор 
9 Чойжилжавын ЦЭВЭЭНПҮРЭВ "Эх орончдын нэгдсэн эвсэл" Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
10 Тогмидын
ДОРЖХАНД
Бие даан нэр дэвшигч Хөдөлмөрийн Үндэсний Намын
ерөнхий нарийн бичгийн дарга
11 Дашцэрэнгийн
АЗЖАРГАЛ
Бие даан нэр дэвшигч Хан-Уул дүүргийн ИТХ-ын төлөөлөгч
  58-р тойрог /Хан-Уул дүүрэг/
1 Бямбасүрэнгийн
ЭНХ-АМГАЛАН
Монгол Ардын Нам Мишээл экспо ХХК-ийн ерөнхий захирал
2 Гаваагийн
БАТХҮҮ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Батсүхийн ОДОНЧИМЭГ "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Ардчилал эмэгтэйчүүд ТББ-ын ерөнхийлөгч
4 Тогоочийн НАРАНЦЭЦЭГ Иргэний Зориг Ногоон Нам Монгол Улсын Ногоон Соёл Иргэншил Ассоциацийн тэргүүн
5 Жумданы НАМХАЙЖАНЦАН Бүгд Найрамдах Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
6 Даваагийн АЛДАРХИШИГ Иргэний Хөдөлгөөний Нам Бэст энержи сэйвчиг ХХК-ийн
Удирдах зөвлөлийн гишүүн
7 Хурцын
ОЮУНЦЭЦЭГ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монгол Улсын Шадар сайдын
Ажлын албаны дарга, ахлах зөвлөх
8 Доноровын
ГАНТУЛГА
Бие даан нэр дэвшигч Гэрэгэ партнерс ХХК-ийн
ТУЗ-ийн дарга
9 Сэрчингийн
ҮҮРЦАЙХ
Бие даан нэр дэвшигч Рич голдэн буллс эдукэшн
ХХК-ийн захирал
  59-р тойрог /Сүхбаатар дүүрэг/
1 Дамдины ЦОГТБААТАР Монгол Ардын Нам Сүхбаатар дүүргийн
Монгол Ардын Намын хорооны дарга
2 Балбарын
МЭДРЭЭ
Ардчилсан Нам Худалдаа хөгжлийн банкны ерөнхийлөгч
3 Цүлтэмийн
МӨНХЖИН
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Чөлөөт уран бүтээлч
4 Гэмбэлийн
ТЭМҮҮЖИН
Бүгд Найрамдах Нам Хөх тана ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал
5 Дамдинсүрэнгийн АМАРСАЙХАН Монголын Социал Демократ Нам ШУА-ийн салбарын эрхлэгч
6 Бадралын
БАЯСАЛ
Иргэний Хөдөлгөөний Нам Либерти ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал
7 Нацагийн
УДВАЛ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монгол Ардын Хувьсгалт Намын
нарийн бичгийн дарга
8 Баатаржавын МӨНХСОЁЛ Бие даан нэр дэвшигч Германы Олон улсын хамтын ажиллагааны нийгэмлэгийн үндэсний ахлах зөвлөх
  60-р тойрог /Сүхбаатар дүүрэг/
1 Цэндийн
МӨНХ-ОРГИЛ
Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Бага хурлын гишүүн
2 Хишигдэмбэрэлийн ТЭМҮҮЖИН Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Авирмэдийн ЛХАМДЭГЭД "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Монголын Ногоон Намын
ерөнхий нарийн бичгийн дарга 
4 Амарын
БАЯРХҮҮ
Иргэний Зориг Ногоон Нам Би Ар Эйч ХХК-ийн ерөнхий захирал
5 Алтанхуягийн ОТГОНБОЛД Бүгд Найрамдах Нам Хатагтай эмнэлгийн зөвлөх эмч
6 Жамбын
САНДУЙЖАВ
Монголын Социал Демократ Нам Олон Улс Судлалын Дээд Сургуулийн багш, профессор
7 Рэнцэндоржийн УУГАНБАЯР Иргэний Хөдөлгөөний Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
8 Лхагважавын СЭЛЭНГЭ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монгол Ардын Хувьсгалт Намын
дэргэдэх Ардчилал, Шударга ёс, Монголын эмэгтэйчүүдийн холбооны тэргүүн
9 Ганбатын
МӨНХБАЯР
Бие даан нэр дэвшигч Эко капитал ББСБ-ын ерөнхий зөвлөх
10 Цэрэнбадамын
НАРАНЧИМЭГ
Бие даан нэр дэвшигч Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
  61-р тойрог /Сүхбаатар дүүрэг/
1 Сүхбаатарын БАТБОЛД Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Мигэддоржийн БАТЧИМЭГ Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Бат-Очирын
ЭНХМАА
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Монголын Ногоон Намын
Бага хурлын гишүүн
4 Санжаагийн ЭРДЭНЭЧИМЭГ Иргэний Зориг Ногоон Нам МУБИС-ийн Хүмүүнлэг,
нийгмийн ухааны сургуулийн ахлах багш
5 Пүрэвийн
ОТГОНБАЯР
Бүгд Найрамдах Нам Бүүвэй ээж ХХК-ийн захирал
6 Жадамбын
ТУУЛ
Иргэний Хөдөлгөөний Нам ГХХХ Төв ТББ-ын тэргүүн
7 Индэрээгийн ЭНХТҮШИГ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Верт интернэшнл ХХК-ийн захирал
8 Минчиндоржийн НАМСРАЙ Монгол Консерватив Нам Монголын үндэсний чөлөөт зурхайчдын
нэгдсэн холбооны ерөнхийлөгч
  62-р тойрог /Сүхбаатар дүүрэг/
1 Цэдэнбалын ЦОГЗОЛМАА Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Удирдах зөвлөлийн гишүүн
2 Лувсаннямын
ГАНТӨМӨР
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн, БСШУ-ны сайд
3 Нанзадын НАРАНЦЭЦЭГ "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Монголын Ногоон Намын
Ёс зүйн хорооны дарга
4 Цэдэвсүрэнгийн ЭРДЭНЭСАЙХАН Иргэний Зориг Ногоон Нам Миний цалин ТББ-ын тэргүүн
5 Адъяагийн ЦОЛМОНТУЯА Бүгд Найрамдах Нам Голденфайл ТИН ХХК-ийн ерөнхий захирал 
6 Алгаагийн
СОЛОНГО
Монголын Социал Демократ Нам МУИС-ийн ШУС-ийн багш, профессор
7 Бадраагийн ЦОГЗОЛМАА Иргэний Хөдөлгөөний Нам Монголын залуучуудын
холбооны ажилтан
8 Цэрэндамбын БАЯРХҮҮ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Пирамид констракшн ХХК-ийн захирал
9 Мишигдоржийн ЧИМГЭЭ "Эх орончдын нэгдсэн эвсэл" Сүхбаатар дүүргийн нэгдсэн эмнэлгийн удирдлагын багийн ахлагч 
10 Наранцэцэгийн ЖАМБАЛДОРЖ Бие даан нэр дэвшигч Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
  63-р тойрог /Чингэлтэй дүүрэг/
1 Төмөрбаатарын АЮУРСАЙХАН Монгол Ардын Нам Чингэлтэй дүүргийн
Монгол Ардын Намын хорооны гишүүн
2 Самбуугийн
ДЭМБЭРЭЛ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Халтарын
БАТСУУРЬ
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Тогтвортой хөгжлийн институтын захирал
4 Батсайханы АМАРТҮВШИН Иргэний Зориг Ногоон Нам Чингэлтэй дүүргийн ИТХ-ын төлөөлөгч
5 Рэгзэнгийн
БАТБАЯР
Бүгд Найрамдах Нам ХАА-н биржийн Мэдээллийн технологийн албаны ахлах мэргэжилтэн
6 Адъяагийн ГАНБААТАР Монголын Социал Демократ Нам Монголын Социал Демократ Намын дарга
7 Ганхүүгийн
БАТБАЯР
Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Өмгөөлөгч
8 Лхагважавын
НАЦАГ
Иргэний Хөдөлгөөний Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
9 Авирмэдийн ДАВААСҮРЭН Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
ШУА-ийн Олон улсын харилцааны
хүрээлэнгийн эрдэм шинжилгээний
тэргүүлэх ажилтан  
10 Цэндийн
ШИНЭБАЯР
"Эх орончдын нэгдсэн эвсэл" Хамуг Монголын Хөдөлмөрийн Намын дарга
11 Гомбосүрэнгийн АРСЛАН Ард Түмнээ Хайрлая Нам LCN телевизийн сэтгүүлч, хөтлөгч
12 Баатарын
БАТЦЭНГЭЛ
Бие даан нэр дэвшигч Монгол-Германы хамтарсан Ашигт малтмал, технологийн их сургуулийн багш
13 Содовсүрэнгийн
НАРМАНДАХ
Бие даан нэр дэвшигч Удирдлагын академийн багш
  64-р тойрог /Чингэлтэй дүүрэг/
1 Мөнхөөгийн ОЮУНЧИМЭГ Монгол Ардын Нам Монгол Ардын Намын
Бага хурлын гишүүн
2 Гарьдхүүгийн БАЯРСАЙХАН Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн, Хөдөлмөрийн сайд
3 Жамсрангийн БАТБОЛД "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
4 Цэрэндоржийн ГАНХУЯГ Иргэний Зориг Ногоон Нам Иргэний Зориг Ногоон Намын дарга
5 Дамдинсүрэнгийн ГАНСҮРЭН Монголын Уламжлалын Нэгдсэн Нам Олон Улсын Таеквондогийн
Монголын Холбооны дасгалжуулагч
6 Очирбатын
ЗАЯА
ХААН сонголт эвсэл  Алтаншагай ХХК-ийн захирал
7 Готовын
БАТТУЛГА
Бүгд Найрамдах Нам Монголын хувийн мал эмнэлгийн холбооны тэргүүн
8 Жамсранжавын ДАВААДУЛАМ Монголын Социал Демократ Нам МУИС-ийн ШУС-ийн багш, дэд профессор
9 Цэвэграшийн ЭРДЭНЭЧУЛУУН Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Гандирс ХХК-ийн ерөнхий захирал
10 Володягийн
БУЯНМӨНХ
Бие даан нэр дэвшигч ИТАУКО ХХК-ийн захирал
  65-р тойрог /Чингэлтэй дүүрэг/
1 Өлзийсайханы ЭНХТҮВШИН Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Бүдээгийн
МӨНХТУЯА
Ардчилсан Нам Хараа Сүмбэр ХХК-ийн зөвлөх
3 Пэрэнлэйн
БОЛД
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Тусгаар тогтнол эв нэгдэл намын
нарийн бичгийн дарга
4 Данзанхорлоогийн ДАШПҮРЭВ Иргэний Зориг Ногоон Нам Гүн ухаан, нийгэм,
улс төрийн хүрээлэн ТББ-ын захирал
5 Дон-Очирын ДОНДОВСАМБУУ ХААН сонголт эвсэл  Чингис шар айраг ХХК-ийн инженер
6 Зээчирийн БАДАМСҮРЭН Бүгд Найрамдах Нам Нийслэлийн 5 дугаар дунд сургуулийн багш
7 Чүлтэмийн ЛХАГВАЖАВ Монголын Социал Демократ Нам МУИС-ийн зөвлөх профессор
8 Лочингийн ӨЛЗИЙЖАРГАЛ Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Болор Ус ХХК-ийн захирал
9 Төгсмаагийн
ОЮУНАА
Монголын Ардчилсан Хөдөлгөөний Нам Монголын ардчилсан хөдөлгөөний
намын дарга
10 Данзангийн
ЭРДЭНЭБАТ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Хүүхдийн урлахуй төвийн тэргүүн
11 Бадрахын
НАЙДАЛАА
Бие даан нэр дэвшигч Хөдөлмөрийн Үндэсний Намын
дэд дарга
12 Рэнбаагийн
ТӨРМӨНХ
Бие даан нэр дэвшигч Гал төр ХХК-ийн
ерөнхий захирал
13 Балжиннямын
БАТХУЯГ
Бие даан нэр дэвшигч Шинэ тусгалт ХХК-ийн захирал
14 Парчаагийн
ШИНЖЭЭРАВДАН
Бие даан нэр дэвшигч Босоо Хөх Монгол ТББ-ын тэргүүн
  66-р тойрог /Чингэлтэй дүүрэг/
1 Даваагийн
ГАНБОЛД
Монгол Ардын Нам Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга
2 Оюуны
ЭРДЭНЭБУЛГАН
Ардчилсан Нам Экстра Энержи групп ХХК-ийн хувь нийлүүлэгч
3 Гантөмөрийн
УЯНГА
"Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
УИХ-ын гишүүн
4 Баасансүрэнгийн ДАШЗЭВЭГ ХААН сонголт эвсэл  Улаанбаатар Эрдэм Их Сургуулийн багш
5 Лхагважавын
ТУЯА
Бүгд Найрамдах Нам СУИС-ийн багш
6 Чоймболын
БАТТУЛГА
Монголын Социал Демократ Нам МУИС-ийн багш
7 Ганболдын
УЯНГА
Иргэний Хөдөлгөөний Нам Монголын залуучуудын холбоонд
 ахлах мэргэжилтэн
8 Жанчивдоржийн БАТБАЯР Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Бичура ХХК-ийн ерөнхий захирал
9 Дагвадоржийн
УЛАМБАЯР
Бие даан нэр дэвшигч Улс төр, менежментийн академи
ТББ-ын тэргүүн
  67-р тойрог /Баянгол дүүрэг/
1 Агваанлувсангийн УНДРАА Монгол Ардын Нам Сургалт, судалгаа, PR мониторингийн
стратеги академи ТББ-ын гүйцэтгэх захирал
2 Салдангийн
ОДОНТУЯА
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Нэмэрийн БУЯНЖАРГАЛ "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Баянгол дүүргийн ИТХ-ын төлөөлөгч
4 Батсүхийн
БАТТУЛГА
Иргэний Зориг Ногоон Нам Мичид-Алтай ХХК-ийн хуулийн зөвлөх
5 Гэндэнжавын ЦОГТГЭРЭЛ Монголын Уламжлалын Нэгдсэн Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
6 Нямхүүгийн НАРАНГЭРЭЛ Бүгд Найрамдах Нам Монголын ажил олгогч эздийн нэгдсэн холбооны гүйцэтгэх захирлын орлогч
7 Болдын
БАТХУЯГ
Иргэний Хөдөлгөөний Нам Монголын залуучуудын төлөөлөл
ТББ-ын Удирдах зөвлөлийн гишүүн
8 Буяагийн
ТУЛГА
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монгол Ардын Хувьсгалт Намын
 нарийн бичгийн дарга 
9 Амарсанаагийн ЭРДЭНЭБУЛАГ Монгол Консерватив Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
10 Ойдовын
ЛХАГВАДОРЖ
Бие даан нэр дэвшигч Чөлөөт сэтгүүлч
11 Шагдаржавын
ЭРДЭНЭБАТ
Бие даан нэр дэвшигч Аз криэтив медиа ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал
  68-р тойрог /Баянгол дүүрэг/
1 Жамбалын ГАНБААТАР Монгол Ардын Нам Сээкл ХХК-ийн захирал
2 Дэмбэрэлийн
ОРОСОО
Ардчилсан Нам Баянгол дүүргийн Засаг дарга
3 Бадраагийн САНЖААЖАВ "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Люкс Таун ХХК-ийн захирал
4 Мандахын УРАНБАЙГАЛЬ Бүгд Найрамдах Нам Сайнт Мари эмнэлгийн менежер
5 Мөнхжаргалын
ЭНХДӨЛ
Иргэний Хөдөлгөөний Нам Гадаад харилцааны яамны Дипломат
байгууллагын үйлчилгээ эрхлэх газрын
мэргэжилтэн
6 Халтарын
ОЮУНЦЭЦЭГ
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Хохирогчдын эрх ашгийг хамгаалах
шударга төв ТББ-ын тэргүүн
  69-р тойрог /Баянгол дүүрэг/
1 Лувсандашийн АМГАЛАН Монгол Ардын Нам Эмэгтэйчүүд хөгжлийн тэмүүлэл
сангийн ТУЗ-ийн дарга
2 Содномзундуйн
ЭРДЭНЭ
Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Сэдрагчаагийн РЭНЧИНПАГМА "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Тэс Арц Өвөр ХХК-ийн захирал
4 Сандуйн
БАТБААТАР
Иргэний Зориг Ногоон Нам Улсын мэргэшсэн хяналтын төв
ТББ-ын тэргүүн
5 Гомбын
БҮРЭНЦЭЦЭГ
Бүгд Найрамдах Нам Тайган Алтай ХХК-ийн нярав
6 Гомбожавын АЛТАНТУЯА Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монгол Ардын Хувьсгалт Намын
улс төрийн ахлах ажилтан
7 Мөнхтөрийн
НАРАНТУЯА
Бие даан нэр дэвшигч Дуучин
8 Баатарын
ТҮМЭНЖАРГАЛ
Бие даан нэр дэвшигч Мандахтөрком ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал
  70-р тойрог /Баянгол дүүрэг/
1 Данзангийн ЛҮНДЭЭЖАНЦАН Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Зандаахүүгийн
ЭНХБОЛД
Ардчилсан Нам УИХ-ын дарга
3 Пүрэвийн БЯМБАЧУЛУУН "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Максиз ХХК-ийн мэргэжилтэн
4 Батын
БАТБААТАР
Иргэний Зориг Ногоон Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
5 Сосорбарамын ХҮРЭЛБААТАР Монголын Уламжлалын Нэгдсэн Нам Сэтгэшгүй эмнэлгийн ерөнхий эмч
6 Хүрэлбаатарын БОЛОРМАА Бүгд Найрамдах Нам Форма дизайн ХХК-ийн нярав
7 Чулуунжавын АМАРБАЯР Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монголын өмгөөлөгчдийн холбооны
өмгөөлөгч 
8 Болдын
САЙНБАЯР
Монгол Консерватив Нам Монгол Консерватив Намын
ерөнхий нарийн бичгийн дарга
9 Хассуурийн
ГАНХУЯГ
Бие даан нэр дэвшигч Хера Экуйпмент ХХК-ийн ерөнхий захирал
  71-р тойрог /Сонгинохайрхан дүүрэг/
1 Цэдэнгийн ГАРАМЖАВ Монгол Ардын Нам Монполимет ХХК-ийн зөвлөх
2 Өлзийхутагийн ПҮРЭВБААТАР Ардчилсан Нам Хөх чоно группын захирал
3 Намжаагийн ДАШЗЭВЭГ "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Монгол дээд сургуулийн захирал
4 Базаррагчаагийн ЗОРИГОО Бүгд Найрамдах Нам Майнинг пропертис ХХК-ийн
гүйцэтгэх захирал
5 Ганзоригийн БАЯСГАЛАН Эрх Чөлөөг
Хэрэгжүүлэгч Нам
Хаан бууз сүлжээ ХХК-ийн
зохион байгуулагч
6 Пүрэвдаваагийн
УЯНГА
Иргэний Хөдөлгөөний
Нам
Монголын залуучуудын холбооны
ерөнхий нягтлан бодогч
7 Лэгшидийн ОТГОНБАЯР Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Бизкон Аудит ХХК-ийн
ерөнхий захирал 
8 Лхамжавын
БАТБАЯР
Монгол Консерватив Нам Ариана Уорлд ХХК-ийн захирал
9 Бямбын БИЛЭГСАЙХАН Бие даан нэр дэвшигч Их Монгол Майнинг ХХК-ийн дэд захирал
10 Наранбаатарын
ТҮВШИНЖАРГАЛ
Бие даан нэр дэвшигч Хууль Сахиулахын Их Сургуулийн докторант
11 Хадбаатарын
БАТ-ЯЛАЛТ
Бие даан нэр дэвшигч Иргэдийн шударга шүүх
ТББ-ын тэргүүн
  72-р тойрог /Сонгинохайрхан дүүрэг/
1 Ням-Осорын
УЧРАЛ
Монгол Ардын Нам Рояал Академи ХХК-ийн захирал
2 Лувсангийн ЭРДЭНЭЧИМЭГ Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Цэвээндоржийн ЭРДЭМТ "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
LCN телевизийн хөтлөгч
4 Давагсамбуугийн ЧИНЦЭЦЭГ Иргэний Зориг Ногоон Нам Монгол Үндэсний Их Сургуулийн багш
5 Бэхбатын ДАШМӨНГӨН Бүгд Найрамдах Нам Ди Эм Энд Ай Жи ХХК-ийн захирал
6 Ванчинхүүгийн ГАНБОЛД Эрх Чөлөөг
Хэрэгжүүлэгч Нам
Дөрвөн Уул медиа ХХК-ийн захирал
7 Зангадын БАЯНСЭЛЭНГЭ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
УИХ-ын гишүүн,
Барилга, хот байгуулалтын сайд
8 Батсуурийн
ГАН-ЭРДЭНЭ
Эх орончдын
нэгдсэн эвсэл
Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
9 Дамдины
ЧУЛУУН
Монгол Консерватив Нам Монголын хөгжмийн зохиолчдын холбооны Удирдах зөвлөлийн гишүүн
10 Пүрэвдоржийн ТУНГАЛАГ Ард Түмнээ Хайрлая
Нам
Ард Түмнээ Хайрлая Намын
Удирдах зөвлөлийн гишүүн
11 Даваачулууны
БАТБОЛД
Бие даан нэр дэвшигч Еорс кар ХХК-ийн ерөнхий захирал
12 Төрбатын
АЛТАНШАГАЙ
Бие даан нэр дэвшигч Ийгл ньюс телевизийн тоймч
  73-р тойрог /Сонгинохайрхан дүүрэг/
1 Долгорсүрэнгийн СУМЪЯАБАЗАР Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Мажигмаагийн
ЧИНБОЛД
Ардчилсан Нам Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга
3 Борисын САРАНЦЭЦЭГ "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Нийгэм, эмэгтэйчүүд сэтгүүлийн эрхлэгч
4 Баярсайханы
АНХМАА
ХААН сонголт эвсэл  Грове энтертайнмент
маркетингийн албаны дарга 
5 Гунгаагийн БАТДЭЛГЭР Бүгд Найрамдах Нам Наран Арт ХХК-ийн захирал
6 Дашбалын
БААТАР
Эрх Чөлөөг
Хэрэгжүүлэгч Нам
Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
7 Рэнцэнгийн
ЦОГТБУЯН
Иргэний Хөдөлгөөний
Нам
Монтаримал ХХК-ийн захирал
8 Базаррагчаагийн ОЮУНБИЛЭГ Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Монголын өмгөөлөгчдийн холбооны
өмгөөлөгч 
9 Доржийн ШИЖИРДУЛАМ Монгол Консерватив Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
10 Баяндалайн
МАРТ
Ард Түмнээ Хайрлая
Нам
Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
  74-р тойрог /Сонгинохайрхан дүүрэг/
1 Дэндэвийн ТЭРБИШДАГВА Монгол Ардын Нам УИХ-ын гишүүн
2 Бандихүүгийн УРГАМАЛЦЭЦЭГ Ардчилсан Нам Ерөнхий сайдын зөвлөх
3 Мөнхбаатарын БАЯРХҮҮ "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Квант системс ХХК-ийн гүйцэтгэх захирал
4 Данзанбалжирын ЭНХТАЙВАН Иргэний Зориг Ногоон Нам Тээвэр хөгжлийн банкны ТУЗ-ийн дарга
5 Даваанямын ОЮУНХИШИГ ХААН сонголт эвсэл  Кловер Гроув ХХК-ийн захирал
6 Бадарчийн АЛТАНТУЯА Бүгд Найрамдах Нам КИГ ХХК-ийн нягтлан бодогч
7 Ринчинлхүмбийн
НЯМ-ОЧИР
Иргэний Хөдөлгөөний
Нам
Сонгинохайрхан дүүргийн
ИТХ-ын тэргүүлэгч
8 Цэрмаагийн ЛХАГВАСҮРЭН Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Сонгинохайрхан дүүргийн Монгол
Ардын Хувьсгалт Намын дарга 
9 Пүрэвдоржийн БУЯНДЭЛГЭР Монгол Консерватив Нам Монгол Консерватив Намын
нийгмийн бодлого хариуцсан
гүйцэтгэх дэд дарга
10 Лхамын
ИШХАНД
Ард Түмнээ Хайрлая
Нам
Ди Жи Би ХХК-ийн менежер
  75-р тойрог /Сонгинохайрхан дүүрэг/
1 Батбаярын УНДАРМАА Монгол Ардын Нам Бишрэлт группын ерөнхийлөгч
2 Шаравдоржийн ТҮВДЭНДОРЖ Ардчилсан Нам УИХ-ын гишүүн
3 Загдсүрэнгийн БОЛДБААТАР "Тусгаар тогтнол
эв нэгдэл" эвсэл
Монголын ногоон хөгжлийн зуун
ТББ-ын тэргүүн
4 Ичинноровын ТҮВДЭНДОРЖ Бүгд Найрамдах Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
5 Хоовзойн
МААМ
Монголын Социал Демократ Нам Монголын Социал Демократ Намын Нийслэлийн зөвлөлийн дарга
6 Баянжаргалын АНГАРАГБАЯР Иргэний Хөдөлгөөний
Нам
Бүтээлч бизнес ТББ-ын сургагч багш
7 Ононгийн
ЦОЛМОН
Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
8 Намжилын
ДАШДАВАА
Монгол Консерватив Нам Монгол Консерватив Намын  дарга
9 Түмэн-Ойлоогийн
ЦООЖ
Бие даан нэр дэвшигч Шинэ аравт ТББ-ын тэргүүн
  76-р тойрог /Сонгинохайрхан дүүрэг/
1 Хишгээгийн НЯМБААТАР Монгол Ардын Нам Сонгинохайрхан дүүргийн ИТХ-ын дарга
2 Отгонжаргалын
МАГНАЙ
Ардчилсан Нам Ардчилсан Намын Үндэсний зөвлөлдөх хорооны гишүүн
3 Цэрэндаваагийн ЦЭРЭНДОНДОГ ХААН сонголт эвсэл  Хууль зүйн ухааны докторант
4 Баярцогтын
НЯМДОРЖ
Иргэний Хөдөлгөөний
Нам
МБРЗСҮА ХХК-ийн менежер
5 Гэндэнсүрэнгийн БЯМБАСҮРЭН Монгол Ардын
Хувьсгалт Нам
Баянзүрх дүүргийн ИТХ-ын төлөөлөгч
6 Янживын
ПАГВА
Монгол Консерватив Нам Хувиараа хөдөлмөр эрхлэгч
Бусдад түгээх
  • gplus