Өнөөдөр буюу дөрөвдүгээр сарын 26-ны мягмар гарагт дараах байршил дахь хэрэглэгчдийг цахилгаанаар хангадаг шугам тоноглолд урсгал засвар хийхээр болжээ. Тодруулбал, Баянзүрх дүүрэг
10.30-17.30 цагт: 4, 7-р хороо 15-р хорооллын 1-5, 8, 10-14, 23, 24, 35, 40, 41, 60, 61, 63- 66, 120-р байр, Блюскай гарден, Эрчим орд, Баз итернэшнл,
Батхаан групп ХХК-ууд, Хаан банк
11.00-17.30 цагт: 20-р хороо Гачууртын төвийн урд хэсэг, Хуандайн ам
Баянгол дүүрэг
10.30-18.00 цагт: 4, 6, 5-р хороо 10-р хорооллын 101-105, 16-25, ТЭЦ-47 байр, АОС-ууд, ХД-3, 20-3, 26, 33, 34, 34А, 36, 56-1, 56-2, ХД-28-р байр,
Радуга 102-р сургууль, ЭМШУИС
Хан-Уул дүүрэг
10.00-18.00 цагт: 1, 2, 3-р хороо 41-р цэцэрлэг, Монгол коллеж, Хангай ДС, Эс Пи Сервис, Чимэг Оюу ХХК, Орхон Ду.С, ХУД-ийн ЗДТГ, Шүүх, ТХ, Прокурор, ОБХ, ЦХ, ЭМН, АПУ
10.30-11.30 цагт: Өлзийт хороо
11.00-17.00 цагт: 4, 6, 7, 8-р хороо Буян-Ухаа спортын ордон, Жаст ойл ШТС, Нүхтийн ам, Нүхтийн 26, 27, 28, Жаргалантын 1, Сонсголонгийн 1, 2, 4-р гудамж
11.30-17.00 цагт: 4, 5-р хороо Буян-Ухаа спортын ордны арын ГХ-ын дахин төлөвлөлтийн барилга, 34, 63-р сургуулиуд, 12, 145, 71-р цэцэрлэгүүд, 19-р ясли, Хан-Уул УҮГ, АТС-37
Сонгино хайрхан дүүрэг
10.00-18.00 цагт: 29, 18-р хороо Драгон төв болон ойр орчмоор
Бага хангай дүүрэг
10.00-18.00 цагт: Илч Орд НӨҮГ, ЗДТГ
Төв аймаг
10.00-18.00 цагт: Эрдэнэ сумын 1-р баг Ар жанчивлан сувилал
11.00-17.00 цагт: Алтанбулаг, Баян-Өнжүүл сум ХУД-ийн Биокомбинат орчмоор
10.30-17.30 цагт: 4, 7-р хороо 15-р хорооллын 1-5, 8, 10-14, 23, 24, 35, 40, 41, 60, 61, 63- 66, 120-р байр, Блюскай гарден, Эрчим орд, Баз итернэшнл,
Батхаан групп ХХК-ууд, Хаан банк
11.00-17.30 цагт: 20-р хороо Гачууртын төвийн урд хэсэг, Хуандайн ам
Баянгол дүүрэг
10.30-18.00 цагт: 4, 6, 5-р хороо 10-р хорооллын 101-105, 16-25, ТЭЦ-47 байр, АОС-ууд, ХД-3, 20-3, 26, 33, 34, 34А, 36, 56-1, 56-2, ХД-28-р байр,
Радуга 102-р сургууль, ЭМШУИС
Хан-Уул дүүрэг
10.00-18.00 цагт: 1, 2, 3-р хороо 41-р цэцэрлэг, Монгол коллеж, Хангай ДС, Эс Пи Сервис, Чимэг Оюу ХХК, Орхон Ду.С, ХУД-ийн ЗДТГ, Шүүх, ТХ, Прокурор, ОБХ, ЦХ, ЭМН, АПУ
10.30-11.30 цагт: Өлзийт хороо
11.00-17.00 цагт: 4, 6, 7, 8-р хороо Буян-Ухаа спортын ордон, Жаст ойл ШТС, Нүхтийн ам, Нүхтийн 26, 27, 28, Жаргалантын 1, Сонсголонгийн 1, 2, 4-р гудамж
11.30-17.00 цагт: 4, 5-р хороо Буян-Ухаа спортын ордны арын ГХ-ын дахин төлөвлөлтийн барилга, 34, 63-р сургуулиуд, 12, 145, 71-р цэцэрлэгүүд, 19-р ясли, Хан-Уул УҮГ, АТС-37
Сонгино хайрхан дүүрэг
10.00-18.00 цагт: 29, 18-р хороо Драгон төв болон ойр орчмоор
Бага хангай дүүрэг
10.00-18.00 цагт: Илч Орд НӨҮГ, ЗДТГ
Төв аймаг
10.00-18.00 цагт: Эрдэнэ сумын 1-р баг Ар жанчивлан сувилал
11.00-17.00 цагт: Алтанбулаг, Баян-Өнжүүл сум ХУД-ийн Биокомбинат орчмоор
olloo.mn